Epic Games GTA 5 hesabını Steam'e bağlama

İşletim sistemi
Windows 10

NancysPre

Hectopat
Merhaba GTA 5 Epic Games platformunda bedava olduğu zaman satın almıştım. Arkadaşımla oyunu oynamak istiyorum ama maddi durumu çok iyi olmadığı için alamıyor. Ben de Steam üzerinden satın alıp Epic Games hesabımı arkadaşıma vermeye karar verdim. Fakat Online içinde 150'ye yakın seviye ve hikaye modunda yaklaşı %30 civarı bir ilerleme yaptım. Baştan seviye ve hikaye kasmak istemiyorum. Ne yapabilirim? Epic hesabımdaki GTA 5 hesabımı Steam'e bağlıyabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba GTA 5 Epic Games platformunda bedava olduğu zaman satın almıştım. Arkadaşımla oyunu oynamak istiyorum ama maddi durumu çok iyi olmadığı için alamıyor. Ben de Steam üzerinden satın alıp Epic Games hesabımı arkadaşıma vermeye karar verdim. Fakat Online içinde 150'ye yakın seviye ve hikaye modunda yaklaşı %30 civarı bir ilerleme yaptım. Baştan seviye ve hikaye kasmak istemiyorum. Ne yapabilirim? Epic hesabımdaki GTA 5 hesabımı Steam'e bağlıyabilir miyim?
İmkansız.

Emin değilim ama Rockstar Games Social Club hesabına tekrar bağlanınca seviyen ve paraların geri geliyor diye biliyorum. RGSC hesabı her platformda kullanılabiliyor. %30 Save'ini ise kaybetsen bile internette save dosyaları bulunuyor tekrar alabilirsin.

Merhaba GTA 5 Epic Games platformunda bedava olduğu zaman satın almıştım. Arkadaşımla oyunu oynamak istiyorum ama maddi durumu çok iyi olmadığı için alamıyor. Ben de Steam üzerinden satın alıp Epic Games hesabımı arkadaşıma vermeye karar verdim. Fakat Online içinde 150'ye yakın seviye ve hikaye modunda yaklaşı %30 civarı bir ilerleme yaptım. Baştan seviye ve hikaye kasmak istemiyorum. Ne yapabilirim? Epic hesabımdaki GTA 5 hesabımı Steam'e bağlayabilir miyim?

Epic Games oyunları Steam'de çalıştırılamaz maalesef ki belki dışarıdan Steam kütüphanene eklemeyi deneyebilirsin ama istatistikleri Steam hesabında gözükmez.

Geri
Yukarı