Epic Games GTA 5 indirmesi tekrardan başladı

Epic'de indirme yaparken çıkış yapıyordum kapatacağım zaman yoksa sıfırdan başlıyordu. Böyle bir durum yaşadın mı?

Hocam PC 5 gündür açık hiç kapatıp çıkış yapmadım sadece durduruyor devam ediyordum. Şimdi devam et dediğimden en baştan başladı kaç gündür böyle bir şey yoktu.

Dostum aynı şeyle karşı karşıya kalmıştım.Disk te hala varmı bi kontrol et istersen son çare olarak.Yoksa başka çare yok.Bende internetim yüzünden 2. defa indirdim.9gb'lik update iniyor şuan :(
Bu arada bilen varsa söyleyebilir mi? Update yapmadan single player oynayabilir miyiz? Başaramadım da o yüzden sordum.

Dostum aynı şeyle karşı karşıya kalmıştım. Disk te hala var mı bir kontrol et istersen son çare olarak. Yoksa başka çare yok. Bende internetim yüzünden 2. defa indirdim. 9GB'lik Update iniyor şu an :(
Bu arada bilen varsa söyleyebilir mi? Update yapmadan Single Player oynayabilir miyiz? Başaramadım da o yüzden sordum.

260 veya 270 GB yer kalmıştı 311'e çıkmış. Gerçekten sinir bozucu. Hepinize teşekkürler arkadaşlar, çilem yeniden başlıyor.

Dostum aynı şeyle karşı karşıya kalmıştım. Disk te hala var mı bir kontrol et istersen son çare olarak. Yoksa başka çare yok. Bende internetim yüzünden 2. defa indirdim. 9GB'lik Update iniyor şu an :(
Bu arada bilen varsa söyleyebilir mi? Update yapmadan Single Player oynayabilir miyiz? Başaramadım da o yüzden sordum.

Social Club'tan Çevrimdışı Mod ( Offline Mod ) seçersen, Update yapmadan hikaye kısmını oynamaya devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı