Epic Games GTA 5 offline açılmıyor

Makaleler
10
Daha fazla  
Geçen ay GTA 5 dağıtılırken bende bir hesap açıp almıştım. Dün gece kurmaya karar verdim ve offline olarak bir denemek istedim. Ancak bir türlü offline olarak oyunu açamıyorum. Epic Games sürekli hata veriyor ve giriş yapmam gerketiğini söylüyor. İşin tuhafı İnternet'te hiçbir konu yok bununla alakalı. Sözde Epic Games'te böyle bir özellik var ama GTA 5 dahi açamıyorum offline olarak. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Evet, gerçekten de çok saçma bir durum. Zamanında çok korsan oyun oynadım, sayamayacağım kadar çok olmasıyla beraber korsan oyunun bana hiçbir zararını görmemiştim, hatta korsan oyunun hırsızlık gibi bir şey olduğunu fark ettikten sonra ilk orijinal oyunumu yüklediğimde bu offline oynayamama meselesi çok canımı sıkmıştı, sırf bu yüzden laptopumda bir yere giderim de internetim olmaz diye korsan oyun barındırıyorum.

Katılmıyorum. Eğer gerçekten kaliteli torrent sürümlerini düzgün yerlerden indirebilirseniz kolay kolay bilgisayara bir şey olmuyor. Bu şekilde dikkatli olarak ben 3 yıl boyunca format dahi atmadan bilgisayar kullandığımı biliyorum. Açıkçası bugün yaşadığım bu rezilliklerden sonra kesinlikle kolay kolay bir daha orijinal oyun falan almam bedava bile olsa. Tamamen vakit kaybı. Onlarca prosedüre maruz kalmaktansa bilgisayara virüs girip girmemesi konusunda kumar oynamak çok az zaman alan ve daha az sinir bozan bir şey.

Ona kalırsa birçok korsanda da böyle şeyler girmiyor ama bu sitelerin cracklı dosyalarına bir gün biri bir şey koyarsa o zaman torrentte seni kurtaramıyor.

Ona kalırsa birçok korsanda da böyle şeyler girmiyor ama bu sitelerin cracklı dosyalarına bir gün biri bir şey koyarsa o zaman torrentte seni kurtaramıyor.

Ben GTA 5 zaten online oynamayacağım yüksek ihtimal ile. O yüzden orasını aramıyorum. Korsan olarak bir kere bitirmiştim 2017'de. Bu kadar uğraşmamıştım.

Ben GTA 5'in zaten Online oynamayacağım yüksek ihtimal ile. O yüzden orasını aramıyorum.

Kardeşim senin bu oynayamaman ve bircok kişinin oynayamaması bu tarafta sizi haklı kılar ama
Adamlar bu neden yüzünden korumasız bırakamaz oyunu belki ileride bununda çözümü bulunur ki inşallah bulunur senin ne çektiğini çok iyi biliyorum bende kaçak hungry shark indirmeye çalıştım birçok kere kacak olarak İnternet'siz bir şeyler yapamamayı.

Geçen ay GTA 5 dağıtılırken bende bir hesap açıp almıştım. Dün gece kurmaya karar verdim ve offline olarak bir denemek istedim. Ancak bir türlü offline olarak oyunu açamıyorum. Epic Games sürekli hata veriyor ve giriş yapmam gerketiğini söylüyor. İşin tuhafı ınternet'te hiçbir konu yok bununla alakalı. Sözde Epic Games'te böyle bir özellik var ama GTA 5 dahi açamıyorum offline olarak. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Sorunu çözebildinmi acaba 2 aydır uğraşıyorum bakmadığım forum site video kalmadı ne olur biri bana yardımcı olsun kafayı yiyeceğim sadece internet olmadığı zaman Epic Games'ten GTA 5 story mode oynamak istiyorum.

Geçen ay GTA 5 dağıtılırken bende bir hesap açıp almıştım. Dün gece kurmaya karar verdim ve offline olarak bir denemek istedim. Ancak bir türlü offline olarak oyunu açamıyorum. Epic Games sürekli hata veriyor ve giriş yapmam gerketiğini söylüyor. İşin tuhafı İnternet'te hiçbir konu yok bununla alakalı. Sözde Epic Games'te böyle bir özellik var ama GTA 5 dahi açamıyorum offline olarak. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Hocam bende aynı sorunu yaşıyorum, çözüm buldunuz mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı