Epic Games GTA 5 Online ilerlemesi Steam'e gelir mi?

Doruk Yüksel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben ücretsizken Epic Games'ten GTA 5 almıştım ve bayağı da kastım. Arkadaşımla beraber oynamak istiyoruz ama maddi durumu iyi olmadığı için alamıyor. Bende Steam'den alıp Epic hesabımı arkadaşıma vereceğim. Ama Steam'den aldığımda Online ilerlemem geliyor mu onu merak ettim Social Club bağlayınca geliyor diye biliyorum ama emin olmak istedim bu arada hikaye modu önemli değil.

Arkadaşlar merhaba. Ben ücretsizken Epic Games'ten GTA 5 almıştım ve bayağı da kastım. Arkadaşımla beraber oynamak istiyoruz ama maddi durumu iyi olmadığı için alamıyor. Bende Steam'den alıp Epic hesabımı arkadaşıma vereceğim. Ama Steam'den aldığımda Online ilerlemem geliyor mu onu merak ettim Social Club bağlayınca geliyor diye biliyorum ama emin olmak istedim bu arada hikaye modu önemli değil.
Geliyor eğer tereddütte kalırsanız Epic sizde kalsın steamdan arkadaşınıza hediye edin.

Epic Games'te ki Social Club hesabını Steam'e bağlarsan gelir ama hem Steam hem de Epic Games'de senin Social Club hesabınız bağlı olduğu için aynı anda Online oynayamazsınız. Ha belki Epic Games'teki hesabı unlink edip arkadaşın kendi hesabını bağlarsa oynayabilirsiniz fakat aktivasyon kodu isteyebilir tam emin değilim.

Geri
Yukarı