Epic Games GTA 5 Rockstar Launcher'da "Buy Now" yazıyor

saaamet58

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize selam bugün Epic Games'ten GTA 5 indirdim PC'me format atmıştım dün bugün indirdim GTA 5'i başlat dediğimde çalıştırılıyor dedi ama sonra başlat dedi tekrardan yani Rockstar kurulumu gelmedi bende kendim indirdim Launcher'i ama Buy Now yazısıyla karşılaştım yardım eder misiniz?

Arkadaşlar hepinize selam bugün Epic Games'ten GTA 5 indirdim PC'me format atmıştım dün bugün indirdim GTA 5'i başlat dediğimde çalıştırılıyor dedi ama sonra başlat dedi tekrardan yani Rockstar kurulumu gelmedi bende kendim indirdim Launcher'i ama Buy Now yazısıyla karşılaştım yardım eder misiniz?

Epic Games üzerinden tekrar çalıştırdın mı peki, ben öyle yapınca düzelmişti ve "play on Epic" olmuştu

Aynı sorun bende de var. İnternette ki her şeyi denedim ama olmadı.

İnternet sayfasında oyunlarım da GTA 5 gözüküyor yapmadığım şey kalmadı arkadaşlar doğruladım tekrar denedim doğrulama bitti GTA 5'i açmaya çalıştım başlat diyorum çalışıyor diyor sonra hemen başlata düşüyor tekrarından hiçbir sekilde açılmıyor oyunu illa silmem mi gerek acaba yardımcı olur musunuz?

İnternet sayfasında oyunlarım da GTA 5 gözüküyor yapmadığım şey kalmadı arkadaşlar doğruladım tekrar denedim doğrulama bitti GTA 5'i açmaya çalıştım başlat diyorum çalışıyor diyor sonra hemen başlata düşüyor tekrarından hiçbir sekilde açılmıyor oyunu illa silmem mi gerek acaba yardımcı olur musunuz?
Ben silip tekrar yükledim olmadı bence silme en az 5-6 saat bekleyeceksin tekrar.

Epic Games üzerinden tekrar çalıştırdın mı peki, ben öyle yapınca düzelmişti ve "play on Epic" olmuştu
evet aklına gelen herşeyi yaptım launcheri defalarca sildim denedim olmadı internetten baya denedim herşeyi ama olmuyor hiç bi sekilde
Ben silip tekrar yükledim olmadı bence silme en az 5-6 saat bekleyeceksin tekrar.
ne yapıcaz peki :(
2 hesap linklenmemiş olabilir. Bağlantılarını kontrol etmeni öneririm.
nasıl yani hocam tam anlamadım

Ben sorunu çözdüm hocam haberin olsun.
Arkadaşlar konuyu kapatıyorum ilgilenen herkese teşekkür ederim ben konuyu nasıl çözdüm onu anlatayım herkese yardımcı olayım format atan arkadaşlar benim gibi hata alacak bu hatayı düzeltmek benim 1 günümü aldı çok çok kolay bir hataymış ama görünmeyen köy kılavuz ister geleyim nasıl çözdüğüme arkadaşlar formattan sonra tüm Visual'ları indirin asıl sorun 140DLL hatasıymış oyun ve Rockstar o yüzden hata veriyormuş açılmıyormuş ama DLL 140 hatasını vermiyor oyun garip bir sekilde sen çalıştıra basıyosun oyun açılmıyor Epic'de ama hata da vermiyor ben Epic Games simgesinden en aşağıda açık uygulamalar da bir de oradan açayım dedim oradan 140DLL hatası verdi tüm Visual'ları indirdim ve şu an sorunsuz şekilde GTA'ya girebiliyorum herkese saygılar sorunu olan yapamayan lütfen bana ulaşsın yardımcı olayım kimsenin 1 günü gitmesin.
Konu kapansın lütfen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı