Epic Games GTA 5'in Social Club e postası nasıl öğrenilir?

ellis

Decapat
Yer
Lux
Selamlar Epic Games'deki GTA 5'im de bir Social Club hesabi bagli. Fakat Social Club'un e-posta ve sifrelerini bilmiyorum. Bunlari nasıl ogrenebilirim?

Oyun açılırken Social Club'da açılıyor ve orada e-posta adresin gözüküyor. Onu öğrendikten sonra bu linkten şifreni sıfırlayabilirsin.

Hocam GTA'yi açtım Rockstar Games yuklendi sonra arkaplana gecti. Arkaplandan acmaya calistigim zaman surekli Rockstar Games logosu yuklenip kalıyor herhangi bir sonuç alamiyorum.

Normalde açılması lazım neden açılmıyor bilmiyorum ama oyunu açarken her zaman sağ üst köşede kendi kendine social'e giriş yapar kullanıcı adı ve e posta adresini de gösterir. Ben hep dikkat ediyorum her seferinde gözüküyor orda

Normalde açılması lazım neden açılmıyor bilmiyorum ama oyunu açarken her zaman sağ üst köşede kendi kendine Social'e giriş yapar kullanıcı adı ve e-posta adresini de gösterir. Ben hep dikkat ediyorum her seferinde gözüküyor orada.

Sadece nickim yaziyor giris yapildi diyor baska herhangi bir şey yazmiyor. Home tusundan Social Club menusu acilabiliyor ama oradanda e-posta ya erisim saglayamiyorum.

Geri
Yukarı