Epic Games GTA V indirme kaldığı yerden devam etmiyor

chelchwor

Picopat
Devam etmek istediğimde dizin boş olmalı diyor fakat daha önce indirdiğim kısım o dizinde. Ne yapmalıyım bir daha indirmek istemiyorum internetim yavaş.

Ekran görüntüsü 2020-09-26 214232.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic adamı çıldırtıyor. Sizin indirdiğiniz kısım C:/Program Files/Epic Games klasöründe duruyor ama epic onu iptal etti bir şekilde, bu yüzden yeniden indirmek için indirdiğiniz dosyaları silmeniz gerekiyor. Steam'deki gibi oyunun dosyalarını doğrulama ve devam etme gibi şeyler stabil çalışmıyor. Mesela oyunu arkadaşınızın bilgisayarından aldınız ama kendi bilgisayarınıza attığında bu hatayı alacaksınız. Muhtemelen tekrar indirmek zorundasınız.

Epic adamı çıldırtıyor. Sizin indirdiğiniz kısım C:/Program Files/Epic Games klasöründe duruyor ama epic onu iptal etti bir şekilde, bu yüzden yeniden indirmek için indirdiğiniz dosyaları silmeniz gerekiyor. Steam'deki gibi oyunun dosyalarını doğrulama ve devam etme gibi şeyler stabil çalışmıyor. Muhtemelen tekrar indirmek zorundasınız.
Anladım :/ indiricez o zaman yapacak bir şey yok.

Anladım :/ indiricez o zaman yapacak bir şey yok.
Şunu deneyin.
İndirdiğiniz dosyaları başka bir yere atın.
Epic Games üzerinden tekrar indirmeye başlayın.
Birkaç dakika sonra indirmeyi durdurup Epic Games'ten çıkın.
İndirdiğiniz dosyaları Epic'in kurduğu yere tekrar atın.
Epic Games'i açıp indirmeye devam etmeye çalışın. Olma ihtimali var RDR2'de yaptım mesela ama AC Odyssey'de olmadı bu taktik deneyin ve sonucu bizimle paylaşın. İyi şanslar :D

Şunu deneyin.
İndirdiğiniz dosyaları başka bir yere atın.
Epic Games üzerinden tekrar indirmeye başlayın.
Birkaç dakika sonra indirmeyi durdurup Epic Games'ten çıkın.
İndirdiğiniz dosyaları Epic'in kurduğu yere tekrar atın.
Epic Games'i açıp indirmeye devam etmeye çalışın. Olma ihtimali var RDR2'de yaptım mesela ama AC Odyssey'de olmadı bu taktik deneyin ve sonucu bizimle paylaşın. İyi şanslar :D.

Hemen deneyip paylaşacağım hocam. Peki mesela olduğunu nasıl anlayacağım direkt Indirilen'de 40 50 GB mı gözükür sonradan mı olur?

Hemen deneyip paylaşacağım hocam. Peki mesela olduğunu nasıl anlayacağım direkt Indirilen'de 40 50 GB mı gözükür sonradan mı olur?
Ben direk oyunu atarken yaptım hocam böyle bir durumla karşılaşmadım ama bu yöntemde bile 2-3 kez denedim. Epic ve Origin'in Steam'i örnek alması gerekiyor bu konuda.

Geri
Yukarı