Epic Games GTA V indirmesi bilgisayarı açıp kapatınca sıfırlanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

NihatBurak456

Decapat
Epic Games üzerinden GTA V aldım ve indiriyorum. Şimdi durdurdum ama bilgisayarı kapatmam lazım. Kapatsam ve daha sonra açsam indirme sıfırlanır mı? Yoksa devam eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde devam ediyor ama gördüğüm kişiler yoğunluk yüzünden bütün ilerlemenin silindiğini söylemiş. İndirmeyi bir yere yedekleyin sonra bunu uygulayın:

Epic Games üzerinden GTA V aldım ve indiriyorum. Şimdi durdurdum ama bilgisayarı kapatmam lazım. Kapatsam ve daha sonra açsam indirme sıfırlanır mı? Yoksa devam eder mi?

Şu an yoğunluktan dolayı biraz şans işi gibi, ben 10GB indirdim duraklatıp kapattım bilgisayarı açtığımda tekrar baştan başladı, sonra yine aynı şeyi yaptım bu sefer kaldığı yerden devam etti.

Bildiğim ve deneyimlediğim kadarı ile indirdiğiniz tüm dosyalar (örneğin 30GB) Epic Games bunu GTA 5 klasöründe tutuyor ve indirmeyi durdup bilgisayarı veya Epic Games'i komple açıp kapatıp oyunun indirmesine devam ederseniz kalan diğer indirmelere sorunsuz devam ediyor ki bende öyle oldu. GTA 5 90GB gibi bir boyutu vardı bu işlemi yaptıktan sonra 60GB gösterdi indirilmesi gereken boyutu. Eğer indirdiğin harddisk veya SSD sorunlu değil yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı