Epic Games GTA V indirmesi sıfırlandı

cybermaffia

Centipat
Yer
Fırsatlar Ülkesi AMERIKA
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Arkadaşlar ben Epic Games'den GTA 5 indiriyordum ama parça parça indiriyordum. Mesela bir gün 30 GB indirip yarın devam ediyordum ve o 30GB'ın üstünden devam ediyordu fakat bugün tekrar indirmeye çalıştığımda sıfırlandı ve 110 GB olarak gözüküyor. indirdiğim dosyalar PC'den silindi mi yoksa hala PC'de yer mi kaplıyor ?

Son düzenleme:
Hocam direkt GTA V dosyasını masaüstüne kopyaladım sonra tekrar indirme başlattım ve iptal ettim.

Tamam şimdi masaüstüne kopyaladığınız dosyayı Epic Games'in GTA 5'i indirdiği yere yapıştırın.

Tamam şimdi masaüstüne kopyaladığınız dosyayı Epic Games'in GTA 5'i indirdiği yere yapıştırın.

Kanka öyle olmadı da bende şimdi GTA 5'in korsan sürümü var ben onun içindeki dosyaları Epic Games'in GTA 5 inin içine kopyalasam olur mu acaba :D

Ya zaten ben böyle ilkel salak saçma bir uygulama görmedim. Sırf bedava almak için Epic Games'e katlanıyorum aynı şey bana da oldu yükleme %70'e geldi indirmeyi duraklatıp bilgisayarı kapatıp sabah tekrar indirmeye kalktığımda indirme silinmiş 112 GB'lık boku tekrar indirmek zorunda kaldım olacak iş mi bu gerçekten neden Steam gibi değil bunlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı