Epic Games GTA V inmiyor

Epic Games'den GTA indirirken birden disk 100 olup (Önce Epic Games diski kullandıktan sonra System'a geçiyor.) sonra 0 Mb/s'e düşüyor ve GTA inmiyor. Yardım edebilir misniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz oyun verildiği için şuan sunucularda yoğunluk olabilir. Siz indirmeyi başlatın. Download hızı normale dönecektir.
Yaklaşık 2 ay oldu oyun verileli, öyle bir şey olmayacağını düşünüyorum. Epic, taş devrinden kalma bir indirme yöntemi kullandığı için olduğunu düşünüyorum. Sunucularda yoğun olabilir ama oyun verileli 2 ay oldu ve böyle büyük bir oyun başka verilmedi.

Yaklaşık 2 ay oldu oyun verileli, öyle bir şey olmayacağını düşünüyorum. Epic, taş devrinden kalma bir indirme yöntemi kullandığı için olduğunu düşünüyorum. Sunucularda yoğun olabilir ama oyun verileli 2 ay oldu ve böyle büyük bir oyun başka verilmedi.
2 gün önce Hitman Epic Games üzerinde ücretsiz oldu. On binlerce kişi aynı anda indirme işlemi yapıyor ve sunucular bu yüzden zora giriyor. Ayrıca dediğiniz doğru. Epic Games'in indirme yöntemi hala yetersiz. Bu kadar büyük bir platformun böyle eksiklikleri olmamalı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı