Epic Games GTA V LS-0013 hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Epic Games GTA V'ı ücretsiz yaptı. Herkes gibi bende indirdim ancak oyunu açamıyorum oyun başlatılamıyor diyor ve LS-0013 hatasını veriyor. Sitesinde gösterilen her şeyi yapmama rağmen olmuyor. Cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun exe için yönetici ayrıcalıklarını devre dışı bırakmayı deneyin.Ya da GTAV Launcherini yönetici olarak başlatmayıda deneyebilirsiniz.

Aynisi bendede oluyor anlamadim oyuna giremiyorum bende bide çakma gt5 var ondanmi ki acaba ama error diyip timed out authenticating with epic online services felan diye uzunca bi yazi var

Dosya Ekleri

• 20200517_204038.jpg
    20200517_204038.jpg
    982,9 KB · Görüntüleme: 140
Aynisi bende de oluyor anlamadim oyuna giremiyorum bende bir de çakma GT5 var ondanmi ki acaba ama error deyip timed out authenticating with epic Online services falan diye uzunca bir yazi var.

Epic açıklama yaptı sorun onlardan kaynaklıymış.

Hatayı düzeltim Şimdide bende grand theft auto v timed out authentication with epic online services error hatası veriyo yardımcı olurmusuz
Aynisi bendede oluyor anlamadim oyuna giremiyorum bende bide çakma gt5 var ondanmi ki acaba ama error diyip timed out authenticating with epic online services felan diye uzunca bi yazi var
Epic Games'in hatası zaten düzeltmişler daha yeni girdim:D

Son düzenleme:
Oyun exe için yönetici ayrıcalıklarını devre dışı bırakmayı deneyin. Ya da GTA 5 Launcher'ini yönetici olarak başlatmayı da deneyebilirsiniz.

Yönetici ayrıcalıklarını nasıl devre dışı bırakcaz kanka.
Bir de ben GTA 5'i baslattıktan sonra gorev yonetıcısınden GTA 5'ı benzesmeyi ayarladan CPU0'ı devre dısı bıraktım bir de oncelık atadan yuksek secenegını sectim oyunun FPS'ı arttı fakat 1 dk sonra oyun cıkıs yaptı sonra bir daha gıremedım.

Son düzenleme:
Yönetici ayrıcalıklarını nasıl devre dışı bırakcaz kanka.
Bir de ben GTA 5'i baslattıktan sonra gorev yonetıcısınden GTA 5'ı benzesmeyi ayarladan CPU0'ı devre dısı bıraktım bir de oncelık atadan yuksek secenegını sectim oyunun FPS'ı arttı fakat 1 dk sonra oyun cıkıs yaptı sonra bir daha gıremedım.
Uygualmaya sağlık at uyumluluğa gel altlarına yönetici olarak çalıştır var onun Tiki kaldır

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı