Çözüldü Epic Games GTA V simgesi dünya şeklinde

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sncroow

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Epic Games'den aldığım GTA V simgesi dünya şeklinde. Epic Games'den tekrar kısayol oluşturmayı, üzerine tıklayıp simgesini değiştirmeyi, oyunun dosyalarından kısayol oluşturmayı ve oyunun dosyalarını doğrulamayı denedim. Acaba sorun nedir yardımcı olur musunuz?

resim_2021-01-23_205855.png

Çözüm
Bunun için sana bir yöntem önereceğim. Resimler ile adımları takip et.

GTA 5'e sağ tık yapıp dosya konumunu açın. Ben BF1 ile yaptım. Hangi platform hangi oyun olursa fark etmez bu yöntem. URL'yi kopyala ve kısayolu sil.
Ekran görüntüsü 2021-01-23 213418.png

Masaüstüne yeni kısayol oluştur. Burada ben kısayolu silmedim ama sen silmelisin.
Ekran görüntüsü 2021-01-23 213440.png

Kopyaladığın linki yapıştır.
Ekran görüntüsü 2021-01-23 213513.png

Dünya şeklinde değil ama kağıt şeklinde. Bunun simgesini değiştirmelisin şimdi. .ico şekline olan bir dosya seçip kaydetmelisin.
Ekran görüntüsü 2021-01-23 213602.png

Kaydettikten sonra dosya adını "Grand Theft Auto V" haricinde bir şey yap. Örneğin "Grand Theft Auto 5" yap. Umarım sorunun çözülmüştür.

İyi akşamlar!

GTA 5'e sağ tık yapıp dosya konumunu açın. Ben BF1 ile yaptım. Hangi platform hangi oyun olursa fark etmez bu yöntem. URL'yi kopyala ve kısayolu sil.
Ekran görüntüsü 2021-01-23 213418.png

Masaüstüne yeni kısayol oluştur. Burada ben kısayolu silmedim ama sen silmelisin.
Ekran görüntüsü 2021-01-23 213440.png

Ekran görüntüsü 2021-01-23 213513.png

Dünya şeklinde değil ama kağıt şeklinde. Bunun simgesini değiştirmelisin şimdi. .ico şekline olan bir dosya seçip kaydetmelisin.
Ekran görüntüsü 2021-01-23 213602.png

Kaydettikten sonra dosya adını "Grand Theft Auto V" haricinde bir şey yap. Örneğin "Grand Theft Auto 5" yap. Umarım sorunun çözülmüştür.

İyi akşamlar!

Çözüm

Eki Görüntüle 849850

Eki Görüntüle 849851

Eki Görüntüle 849859

Eki Görüntüle 849847

İyi akşamlar!
Hocam sorun galiba GTA nın iconu ile alakalı, onu seçtiğimde dünya şekline dönüşüyor. Ama farklı bir şey seçtiğimde düzeliyor. Saolun yardımınız için.

Geri
Yukarı