Epic Games güvenli mi?

Selam. Arkadaşım Epic Games'den WoWs indirdi, 1 hafta oynadı, sonra virüs bulaştı diyor. Ben tereddüt ettim, sizce böyle bir şey olabilir mi?

Koskaca Fortnite, Rocket League ve dünya üzerindeki en iyi oyun motoru Unreal Engine 5'in yapımcısı hakkında konuşuyoruz değil mi?

O arkadaşın bize bi kanıt sunarsa güzel olur. Ben kimsenin Epic Games'den virüs yediğini görmedim. Satın alım konusunda tamamen güvenli bir yer.

İnsanlarımız arkadaşlarının dediklerine inanmasa Türkiye:
1701455157505.png

Epic Games adlı platform güvenilir değildir. Kesinlikle kullanılmaması gerekir. Rivayetlere göre çaycı Hüseyin kodlamış.
Arkadaşın dediklerine katılıyorum. Arkadaşın kesinlikle korsan oyun indirip blacklist virüsü kapmak yerine Epic Games'ten World of Warships indirip virüs kaptı.

Arkadaşın dediklerine katılıyorum. Arkadaşın kesinlikle korsan oyun indirip blacklist virüsü kapmak yerine Epic Games'ten World of Warships indirip virüs kaptı.

Bencede arkadaşının son girdiği site oyunindirbeleşindirtamindir.com olduğu için Epic Games'den virüs yediği sonucuna varmalıyız.

Alakası bile yok, o arkadaş Epic'in bilgisayarına virüs bulaştırdığını düşünüyorsa, bende o arkadaşın korsan oyun ve program indirdiğine kalıbımı basarım. Virüs neden bulaşır azıcık bilgisi olan adam bu kadar yorumdan sonra anlar herhalde :)

Epic Games ve Steam gibi platformlardan virüs mü bulaşsın 🤣 bence senin arkadaşın farklı siteden farklı bir korsan oyun indirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı