Epic Games Hesabı satın almak güvenli mi?

Nami

Centipat
Merhaba. Ben ucuzken GTA V almayan tayfadanım ve şimdi almayı düşünüyorum🙃. Ve bazı okuduğum yerlerde "direkt oyunu satın almak yerine içinde GTA V bulunan bir hesap alın" diyenleri görüyorum. Şimdi benim soruma gelecek olursak; bu hesapları birisinden almak güvenli mi? Daha önce hiç bu tarz, birisinden hesap vs. almadım yani tecrübem yok. Benim merak ettiğim şey bu işlem nasıl sürüyor, önce alıp sonra para mi ödüyoruz yoksa tam tersi mi? Eğer önce parayı veriyorsak hesap almama riskimiz yok mu ayrıca tam tersi şekilde önce hesabı alıp sonra parayı veriyorsak benim parayı vermeme olasılığım yok mu? Direkt iki tarafta birbirine güvenip mi bu işi yapıyorlar? Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Ve eğer ki güvenli, bir sıkıntı çıkmıyor o zaman bu hesaplar nerede satılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben ucuzken GTA V almayan tayfadanım ve şimdi almayı düşünüyorum🙃. Ve bazı okuduğum yerlerde "direkt oyunu satın almak yerine içinde GTA V bulunan bir hesap alın" diyenleri görüyorum. Şimdi benim soruma gelecek olursak; bu hesapları birisinden almak güvenli mi? Daha önce hiç bu tarz, birisinden hesap vs. almadım yani tecrübem yok. Benim merak ettiğim şey bu işlem nasıl sürüyor, önce alıp sonra para mi ödüyoruz yoksa tam tersi mi? Eğer önce parayı veriyorsak hesap almama riskimiz yok mu ayrıca tam tersi şekilde önce hesabı alıp sonra parayı veriyorsak benim parayı vermeme olasılığım yok mu? Direkt iki tarafta birbirine güvenip mi bu işi yapıyorlar? Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Ve eğer ki güvenli, bir sıkıntı çıkmıyor o zaman bu hesaplar nerede satılıy
Satıcı güvenilirse olabilir.

Güvenilir siteler aracılığı ile alırsan hiçbir sıkıntı olmaz ama birebir alışveriş yaptığında genelde alıcı parayı ilk yolladığı için satıcının insafına kalırsın ki bu hesap alım satımında asıl sıkıntı hesabı almak değil. Sen hesabı aldıktan 1 dakika sonra bile adam Epic Games desteğine ulaşıp hesabı geri alabilir ve hiçbir şey yapamazsın. 3 kuruş fazla ver ama kendi hesabına al en iyisi.

Hocam çoğu veriyor hesabı içinde de oyun oluyor ancak 1 tane hesabı 10 kişiye falan satıyorlar yani alacaksanız şifresi değiştirilen epostası değiştirilen alın. Ve güvenilir birinden alın.

Güvenilir siteler aracılığı ile alırsan hiçbir sıkıntı olmaz ama birebir alışveriş yaptığında genelde alıcı parayı ilk yolladığı için satıcının insafına kalırsın ki bu hesap alım satımında asıl sıkıntı hesabı almak değil. Sen hesabı aldıktan 1 dakika sonra bile adam Epic Games desteğine ulaşıp hesabı geri alabilir ve hiçbir şey yapamazsın. 3 kuruş fazla ver ama kendi hesabına al en iyisi.
Senin satın alım yaptığın bir iki site önerebilir misin?

Dijital alım satımlarda EFT gibi işlemlerden uzak durmanızı öneririm. Eğer arada bir site yoksa ve yüz yüze değilseniz kanıtlanmış harika bir yol bilmiyorum ama satıcıyla konuşarak bir fikir birlikteliğine ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı