Epic Games Hatalı e-posta uzantısı

Ng3

Hectopat
Merhaba,
Epic Games'e 2 sene önce üye olmuştum ancak üye olurken mail adresimin uzantısını ''outlook.com" yerine harf hatası yaparak ''outloook.com olarak kayıt olmuşum ve bunu daha sonra fark ettim ve hesabımda 10 adete yakın oyun var yeni bir hesap açıp bu dertten kurtulabilirim ama hesabım gitsin istemiyorum.
Ticket attım ancak olumlu bir dönüş sağlamadılar tekrar başvurdum bir cevap gelmedi bekliyorum şimdilik.
Uzantı yanlış olduğu için hesabımı e-posta ile doğrulama yapamıyorum bunu nasıl çözebilirim bir fikir verecek birileri var mıdır?

Merhaba,
Epic Games'e 2 sene önce üye olmuştum ancak üye olurken mail adresimin uzantısını ''outlook.com" yerine harf hatası yaparak ''outloook.com olarak kayıt olmuşum ve bunu daha sonra fark ettim ve hesabımda 10 adete yakın oyun var yeni bir hesap açıp bu dertten kurtulabilirim ama hesabım gitsin istemiyorum.
Ticket attım ancak olumlu bir dönüş sağlamadılar tekrar başvurdum bir cevap gelmedi bekliyorum şimdilik.
Uzantı yanlış olduğu için hesabımı e-posta ile doğrulama yapamıyorum bunu nasıl çözebilirim bir fikir verecek birileri var mıdır?
E posta adresi değiştir ayarlardan yapılıyor. Bu sefer daha dikkatli ol değiştirdikten sonra sanırım 60 gün içinde bi daha değiştiremiyorsun.

E-posta adresini değiştirmeyi bende tahmin edebiliyorum yerini de biliyorum ancak hatalı e-posta adresine bir kod gönderiyor o kodu girdikten sonra değiştirebilirsin diyor öyle bir adrese erişim olmadığı için değişim yapamıyorum.
Tekrar bir ticket attım ve bu sefer yardımcı oldular ve mail adresimi değiştirdiler ve hesabımı onayladım aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olması açısından detayları aşağıda yazdım.

merhaba sevgili oyuncumuz,
Ben Epic Games destek ekibinden mike Delta. Karşılaşmış olduğun bu sorun hakkında sana yardımcı olmak için buradayım.

Epic Games hesabındaki yazım hatası bulunan e-posta adresini güncelledim. Ayrıca yeni e-posta adresine bir parola sıfırlama bağlantısı da gönderdim. Hesabını güvenceye almak için lütfen parolanı güncelle.

Henüz yapmadıysan, hesabını korumak için ek bir güvenlik katmanı olarak iki aşamalı kimlik doğrulamayı etkinleştirmeni öneririz: https://www.epicgames.com/help/epic-accounts-c74/account-security-c112/twofactor-authentication-and-how-to-enable-it-a3218

Aklına takılan başkai bir sorun olur ise bizimle dilediğin zaman tekrardan iletişime geçebilirsin. Epic Games ekibi olarak sana yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Güzel bir gün geçirmen dileğiyle,

Mike Delta

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı