Epic Games "hay aksi, bir şeyler ters gitti!" hatası

Epic Games'te az önce Tomb Raider'ın bedava olanlarını alacaktım. Alırken bu sorun oldu. Çözüm var mı? Uygulamadan da aynı Web'ten de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef hocam, beleşçi insanoğlu 5 liralık oyun için siteyi çökertti...

1640897449305.png

Aşırı yüklenmeden dolayı sunucular çökmüştü sanırım bir süre sonra da kendileri kapattı ancak merak etmeyin 6 ocak tarihine kadar süresi var. Herhalde 7 gün böyle kalmaz.

Epic Games'in her zamanki hali bu. Tekrar tekrar söylüyorum yine söyleyeceğim, Epic Games uygulama arayüzündeki hataları, kasmaları çözmediği ve kişiselleştirilebilir bir kullanıcı profili getirmediği sürece tutmayacak. (Epic Games kullanıcısıyım.)

Epic Games'in her zamanki hali bu. Tekrar tekrar söylüyorum yine söyleyeceğim, Epic Games uygulama arayüzündeki hataları, kasmaları çözmediği ve kişiselleştirilebilir bir kullanıcı profili getirmediği sürece tutmayacak. (Epic Games kullanıcısıyım.)
Maalesef doğru ama genel kullanım için doğru. Tomb Raider'ın son oyunlarının paket olarak verildiği zaman için değil zira aşırı yüklenme var.

Sunucuları bayağı zayıf ama önceden bir gidince bayağı 3-4 saat düzelmezdi şimdi yarım saat içinde düzeliyor. Altyapı geliştirmesi lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı