Epic Games hesabı çalındı

Under.nvid

Hectopat
Yer
İstanbul
Bir baktım bilgiler geçersiz. Ama belki kimlik ile kurtarabilirim ha? Şansa bakın Rockstar Games hesabımdaki 2 adımlı doğrulamayı kaldırmak için Epic Games ID'mi yazmıştım hala duruyor belki destek ekibine o kimliği yazıp hesabıma giriş yapabilirim. Ve anlamadığım kısım 2 adımlı doğrulama açıktı.

İlk olarak aşağıdaki bağlantıya girin. Ardından "Giriş yapamıyorum"a tıklayın ve sayfanın en altındaki "Destek ekibimizle iletişime geç" yazısına tıklayın. En son olarak gerekli bilgileri doldurun.

İlk olarak aşağıdaki bağlantıya girin. Ardından "Giriş yapamıyorum"a tıklayın ve sayfanın en altındaki "Destek ekibimizle iletişime geç" yazısına tıklayın. En son olarak gerekli bilgileri doldurun.
Ben giriş yapamıyorum diye bir seçenek görmedim.

"Giriş yapamıyorum" diye bir seçenek görmedim.
Bağlantıya Technopat yönlendirmesi üzerinden girince ilginç bir şekilde farklı bir sayfaya yönlendiriyor. Attığım bağlantıyı kopyalayın, tarayıcınızda yeni bir sekme oluşturup yapıştırın ve bu şekilde girin. "Giriş yapamıyorum" seçeneğini görebileceksiniz.

Çok garip ama dün girdiğimde Epic Games Launcher'a giriş yap diyordu ve bilgilerimi yazınca giriş yapmıyordu. Ve bugün bir açıldı Epic Games hesabıma girilmiş buldum. Çok garip bir durum. Ve tüm bilgilerim şimdi aynı.

Nasıl hesap çaldırıyorsunuz anlamıyorum.
Şifreyi 123'mü yapıyorsun?

Epic Games destek ile iletişime geçin.
Satın alım yaptıysanız bir belki faydası olur.

Dostum o iş öyle olmuyor bu Epic'le ilgili bir sorun 2 aşamalı kimlik doğrulama olmasına rağmen benim hesabımda çalındı.

Çok garip ama dün girdiğimde Epic Games Launcher'a giriş yap diyordu ve bilgilerimi yazınca giriş yapmıyordu. Ve bugün bir açıldı Epic Games hesabıma girilmiş buldum. Çok garip bir durum. Ve tüm bilgilerim şimdi aynı.

Yani düzeldi mi bende de ilk defa bugün oldu birkaç gün sonra düzelme şansı var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı