Çözüldü Epic Games hesabı silindi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eray Alper

Kilopat
Daha fazla  
Epic hesabıma doğru e-posta ve şifremle girmeye çalışıyorum ama giremiyorum. Şifremi unuttum dediğimde e-postamı giriyorum ve bu hatayı alıyorum (üzgünüz hesabın bulunamadı.). Bunu desteğe yazdığımda benden çeşitli bilgiler istedi (bazıları hesaba erişim olmadan öğrenemeyeceğim bilgiler.), bazı bilgileri (fatura vs.) Görmek için e-postama girince gördüm ki Epic Games'ten gelen hiçbir mail yok. Ne spam kutusunda, ne çöp kutusunda, ne de başka bir yerde. Neyse bunları belirtip 3 hafta önce 270 TL verip aldığım oyunun dekontunu gönderdim kabul etmediler. 5 yıl önce açtığım hesabın ilk kullanıcı adımı sordular, hatırlamıyorum, nereden bakacağımı da bilmiyorum. Sorulardan biri de şu:
Epic Games hesabına bağlı tüm PlayStation, Switch, Twitch veya Xbox hesaplarının adları ve bağlandıkları tarihler ( Facebook, Steam, Ubisoft, Google hesapları da dahildir.). Sanki çetele tutuyorum nereden bileyim hangi hesabımı ne zaman bağladım?
Gece gece çıldırmak üzereyim, o kadar bedava oyunun yanında parasını verip aldığım tonla oyun vardı, yardımcı olabilecek varsa bir el atarsa sevinirim.
Daha önce yaşayan varsa nasıl düzeldi, destekle nasıl iletişim kurmak lazım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    50,5 KB · Görüntüleme: 493
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    237,4 KB · Görüntüleme: 448
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    40,3 KB · Görüntüleme: 356
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    100,5 KB · Görüntüleme: 424
Çözüm
Son durum nedir?

Bu sabah mail attılar, Epic hesabımın mail adresini değiştirdiler. Hesabı geri alabildim. Sebebini söylemediler ama hesap da çalınmış gibi değildi, son oynanan oyunlar aynıydı, kartım kayıtlıydı herhangi bir satın alım olmamış.

Son durum nedir?

Son attıkları mailde :

Yeniden Merhaba,

Hesabını güvene almayı ve ***(yeni e-posta adresim)***'a teslim etmeyi başarmış bulunuyorum. Sana hesap şifre değişimi için bir e-posta gönderdim. Lütfen bu e-postadaki bağlantıya tıklayarak hesabının şifresini değiştir.

İleride başına gelebilecek olası güvenlik problemlerini önlemek için sana tavsiyem yeni şifrenin senden başka kimsenin bilmediği ve daha önce hiçbir yerde kullanılmamış olması yönünde.

Hesabında gerekli işlemleri gerçekleştirerek hesabı en son kullandığın haline getirmiş bulunuyorum. Farklı soruların olduğunda da her zaman bize yazabilirsin.

En iyi dileklerle,
TAMAMEN aynı sorunu bende yaşıyorum faturalarım gmailde duruyordu onlarda silindiği için hesabın sahibi olduğuna inandıramıyorum. Siz nasıl hesabınızı geri aldınız ? Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın.
hocam bi çözüm bulan varmı bu akşam aynısı benimde başıma geldi kafayı yiyeceğim sanırım

aynı sorunu dün akşam bende aldım epostamda hiç epicden gelen postalar yok silinmş gibi hesapta aynı şekilde neden bilmiyorum ama rapor gönderdm onlara cevap bekliyorum birçok kişide oluyor bu steamda da oldu benim steamdan kaynaklı sandım ama epostaları aratıttığımda başkalarınındı yani çalınmş steama geridöndüler girdim baktım karttan alışveriş denemş içinde para olsa kimbilir binlerce çekecek okadar denemiş parayı harcamş herkesi silmiş vs. bunlarıda tekrar rapor ettim cüzdan parasınıda göndermş kendine epicdede oldu bugün steam olayı 10 gün önce olmştu bu sefer epice noldu bilmiyorum ama steamda epicde epostamda yoklar hiç bildirimleri ve epic demi çalındı eposta bulunamadı yazıyordu 2sinde de okadar emek onca para gitti neden bunlar oldu bilmiyorum 2aşamalı doğrulamamda vardı eposta kontrol de hep eden biriyim yanıt bekliom bakalım nolck
Epic hesabıma doğru e-posta ve şifremle girmeye çalışıyorum ama giremiyorum. Şifremi unuttum dediğimde e-postamı giriyorum ve bu hatayı alıyorum (üzgünüz hesabın bulunamadı.). Bunu desteğe yazdığımda benden çeşitli bilgiler istedi (bazıları hesaba erişim olmadan öğrenemeyeceğim bilgiler.), bazı bilgileri (fatura vs.) Görmek için e-postama girince gördüm ki Epic Games'ten gelen hiçbir mail yok. Ne spam kutusunda, ne çöp kutusunda, ne de başka bir yerde. Neyse bunları belirtip 3 hafta önce 270 TL verip aldığım oyunun dekontunu gönderdim kabul etmediler. 5 yıl önce açtığım hesabın ilk kullanıcı adımı sordular, hatırlamıyorum, nereden bakacağımı da bilmiyorum. Sorulardan biri de şu:
Epic Games hesabına bağlı tüm PlayStation, Switch, Twitch veya Xbox hesaplarının adları ve bağlandıkları tarihler ( Facebook, Steam, Ubisoft, Google hesapları da dahildir.). Sanki çetele tutuyorum nereden bileyim hangi hesabımı ne zaman bağladım?
Gece gece çıldırmak üzereyim, o kadar bedava oyunun yanında parasını verip aldığım tonla oyun vardı, yardımcı olabilecek varsa bir el atarsa sevinirim.

aynı sorunu dün akşam bende aldım epostamda hiç epicden gelen postalar yok silinmş gibi hesapta aynı şekilde neden bilmiyorum ama rapor gönderdm onlara cevap bekliyorum birçok kişide oluyor bu steamda da oldu benim steamdan kaynaklı sandım ama epostaları aratıttığımda başkalarınındı yani çalınmş steama geridöndüler girdim baktım karttan alışveriş denemş içinde para olsa kimbilir binlerce çekecek okadar denemiş parayı harcamş herkesi silmiş vs. bunlarıda tekrar rapor ettim cüzdan parasınıda göndermş kendine epicdede oldu bugün steam olayı 10 gün önce olmştu bu sefer epice noldu bilmiyorum ama steamda epicde epostamda yoklar hiç bildirimleri ve epic demi çalındı eposta bulunamadı yazıyordu 2sinde de okadar emek onca para gitti neden bunlar oldu bilmiyorum 2aşamalı doğrulamamda vardı eposta kontrol de hep eden biriyim yanıt bekliom bakalım nolck
aynısı kanka neredeyse 1 ay olacak değişen hiç bir şey yok epic games pişmanlıktır...

aynısı kanka neredeyse 1 ay olacak değişen hiç bir şey yok epic games pişmanlıktır...
ben sandım bir şekilde kanıtlarım alırm tekrardan steam bile daha erken verdi qwkenlkqwnewq yani insanın ruh sağlığını bozuyor bunlar anca hep aynı bilet üzerinden yaz diyor bilete devam edemiyorumki hesap aç çıkıyor hesap epostama kayıtlı bile değil şuan nası girecemki saçmalık önüne geçemiyorlar yardımda edemiyorlar ne bu şimdi

Ben sandım bir şekilde kanıtlarım alırm tekrardan Steam bile daha erken verdi qwkenlkqwnewq yani insanın ruh sağlığını bozuyor bunlar anca hep aynı bilet üzerinden yaz diyor bilete devam edemiyorum ki hesap aç çıkıyor hesap epostama kayıtlı bile değil şu an nasıl girecemki saçmalık önüne geçemiyorlar yardımda edemiyorlar ne bu şimdi

Dostum Epic Games sitesine gir oradan yardım bölümüne biraz azarlayarak yaz sorununu bana direkt şifre sıfırlama gönderdiler. Başka bir hesaptan yazabilirsin.

Bana da yardım eder misin aynı sorunla karşı karşıyayım ve hesabımı geri alamıyorum.

Bana da yardım eder misin aynı sorunla karşı karşıyayım ve hesabımı geri alamıyorum.

Hocam, Üstte yazdığımı yapıp almıştım ben. Virüs girmişti öyle oldu yazdım adamlar bana sizin bilgisayarınızın güvenliği size kalmış vs. demişlerdi bende dedim her böyle sorun yaşayanın bütün emekleri parası vs. boşa mı gidecek hesabın benim olduğunu kanıtladım dedim. Şifre sıfırlamayı gönderdiler direkt. Küfür olmadan sinirli bir şekilde yazarsanız sorun çözülür bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı