Epic Games hesap silindi

yusufeymenkaplan

Yoctopat
Daha fazla  
Benim Epic Games hesabım silindi. Aynı mail ile giriş yaptım hesabım ilerleme kütüphane oyunlarım da gitti. Yardım edebilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen aynı oyuna Epic'te 25 lira vermek yerine Steam'de 15 dolar vermeye devam et kardesim begenmiyorsan. Adamlar o kadar enflasyona ragmen bırak dolara geçmeyi, adamakıllı zam bile yapmadı. 5 liraya 10 liraya oyunlar var.

Gereksiz mesajdan raporladım birazdan cezayı yersin.
Fanboyluk yapmak saçma en mantıklı olanı tercih etmek kullanıcının görevi.

Steam'de topluluk, modlar, profil, envanter, takaslar... Bir sürü sebepten çok fazla oyuncu var. Steam her yönden önde ve Epic tercih etmek saçma.

Epic sana sadece oyun sunuyor korsan oyundan hiçbir farkı yok. Ha siteden indirmişim ha Epic'ten para vererek almışım aynı oyuna tıklayınca aynı şekilde açılıyor ne farkını gördüm? Mantıklı olun fanboy olmayın.

Benim Epic Games hesabım silindi. Aynı mail ile giriş yaptım hesabım ilerleme kütüphane oyunlarım da gitti. Yardım edebilen var mı?

Bence yanlış hesaba girdin doğruca baktığına emin misin? Epic kütüphanenin silindiğini sanmam durduk yere öyle bir şey olmuyor. Diğer maillerdeki hesapları kontrol et olmadı en son destek talebi aç hesabın hakkında belki yetkililer yardımcı olur.

Fanboyluk yapmak saçma en mantıklı olanı tercih etmek kullanıcının görevi.
Kesinlikle katılıyorum, bir oyuna 150 lira vermektense sırf daha çok kişi kullanıyor diye 32 dolar vermek mantıklı. Mesela Detroid.
Ayrıca fanboyluk yaptığım yok, steamden harcadığım para epic gamesi 5e 10a katlar. Asıl neden fiyatlar 30 katına çıkmış olmasına rağmen hala steamden alışveriş yapıyorsun onu anlamıyorum. Eskiden aldığın oyunları oyna tabii, fakat daha ucuzu başka bir yerde varken pahalı olanı almak ne kadar "mantıklı" bir tercih? Sen vaktinin çoğunu atölyede, envanterinde mi geçiriyorsun yoksa oyunda mı? Epic games'in korsandan farkı yok ne demek?? Bu rapor havalarını da anlamıyorum, pekala sayın yargıç sizin yüzünüzden birkaç saat kullanamadım forumu.

Ayrıca fanboyluk yapmayın, mantıklıyı seçin diyip epic games saçma diyorsun. Burada sana steamden kat kat daha ucuz rahatlıkla 100 oyunluk bir liste hazırlayabilirim mesela. Şimdi mantıklı olan steamden alışveriş yapmak mı sence?

Geri
Yukarı