Epic Games hesabı Steam'e bağlanmıyor

Chilles

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese hayırlı günler. Rocket League için Steam hesabımı bağlamak istiyordum fakat Steam hesabımın eski Epic Games hesabıma bağlı olduğunu öğrendim. Eski olan Epic Games hesabımı sildim ve üstünden 14 gün geçti. Yani hesabım tam olarak silindi ve artık giriş sağlanmıyor. Ona rağmen, Steam hesabımı yeni Epic Games hesabıma bağlamaya çalışırken "bu hesap zaten bir Epic Games hesabına bağlı" gibi bir uyarı alıyorum ve bağlayamıyorum. Steam hesabımı yeni Epic Games hesabıma nasıl bağlayacağım bilmiyorum, önerdiğiniz bir işlem var mıdır? Cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Eğer anlattığım durum anlaşılamamış ise daha detaylı bir şekilde bir daha açıklayabilirim.

Nasıl kesildiğini bilmediğim için ve eski hesabı da hiç kullanmadığım için hesabı silersem hem kullanmadığım hesabı kullanım dışı yapmış olurum hem de bağlantı kesilir ümidi ile silmiştim. Ne yapacağımı bilmiyorum, bu konu ile ilgili herhangi bir yardımcı içerikte bulamadım. Son çare buraya yazma gereği duydum. Teşekkür ediyorum.

Nasıl kesildiğini bilmediğim için ve eski hesabı da hiç kullanmadığım için hesabı silersem hem kullanmadığım hesabı kullanım dışı yapmış olurum hem de bağlantı kesilir ümidi ile silmiştim. Ne yapacağımı bilmiyorum, bu konu ile ilgili herhangi bir yardımcı içerikte bulamadım. Son çare buraya yazma gereği duydum. Teşekkür ediyorum.
bir çözüm buldunuz mu acaba aynı problemle karşı karşıyayım

Geri
Yukarı