Satılık Epic Games Hesabı

Sanj1

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar, öncelikle hesabı kullanmadığım için satmaya karar verdim. Eğer Epic Games üzerinde ücretsiz oyun dağıtılırken alamamışsanız sizin için iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum.

Hesapta GTA V, Ark: Survival Evolved. Borderlands: The Handsome Collection ve Layers of Fear 2 var. Ek olarak bu yılbaşı için sunulan bedava oyunların tümü alınmıştır. Son olarak içinde birkaç pahalı olmayan ve çerezlik oyun vardır.

(Hesap kütüphanesinde şu an bile ücretsiz olan Fortnite, Rocket League, Dauntless gibi oyunlarda var, öylesine almıştım.)

Sizce 5 TL eder mi? Edecekse 5 TL koyuyorum hesabı, alacak varsa alsın.

(Alacak var ise Discord üzerinden bana ulaşabilirler. Alacak kişinin buradan etiketlemesi yeterli olacaktır. Ödeme şekline karar vermedim ama Steam bakiyesi olarak gelse çok güzel olur.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam steam'ımda 6.30TL para var düşünür müsünüz ve e-posta adresi değişiyor mu oyunlar daha önce hiç oynandı mı.
Hayır oynamadım o hesapta. Sadece oyunları alıp çıkış yapıyordum. =)

6.30 TL var ise anlaşılabilir aslında. Biraz araştırma yapıp döneceğim. Steam cüzdanda değil mi şuan para?

Hayır oynamadım o hesapta. Sadece oyunları alıp çıkış yapıyordum. =)

6.30 TL var ise anlaşılabilir aslında. Biraz araştırma yapıp döneceğim.

Tamam hocam bu akşam 10-11'e kadar dönüş yaparsanız sevinirim biraz acele arkadaşa alacağım o da indirmeyi başlatıp uyuyacak da.
Tamam hocam bu akşam 10-11'e kadar dönüş yaparsanız sevinirim biraz acele arkadaşa alacağım o da indirmeyi başlatıp uyuyacak da.

Eğer kabul ettiyseniz Discord isminizi atın ekleyeyim oradan konuşalım.

Eğer kabul ettiyseniz Discord isminizi atın ekleyeyim oradan konuşalım.
Biraz düşünüp cevabımı veririm. :=) en geç 12.

Yeni konular

Geri
Yukarı