Epic Games hesabım kaç TL eder?

Oyunlar Epic'in ücretsiz verdiği oyunlarsa bence çok da heveslenmeyin. Eğer içinde satın alınan bir oyun var ise onun fiyatına göre değişir. Ama çoğu ya ücretsiz ya da bir dönem ücretsiz verilmiş oyunlar.

Hocam 5-10 diyenlere satmayın asla oyunlar şuan ücretli , epic games ücretsiz verdi diye ucuza satmanızı gerektiren birşey yok.
İnsanlar senin bunları ücretsiz aldığını biliyor şimdi internette aynı hesabı 10-20₺ arası buluyorken senin hesabını 50₺ verip almaz. Ucuz olmasının nedeni ne görüyorum adam satmak için yüzlerce hesap açmış. O yüzden değeri düşüyor.

Sorun o değil herkeste var o oyunlar. Diğer ki bir nedeni de internette hesap satış sitelerine bakarsanız 10-20 ₺ ederi olduğunu görürsünüz. Ki yanlış görmediysem GTA 5 yok. Bu direk değeri 5₺ düşürüyor.
Ha bilmeyen birine 50-100 ₺ arası satabilirsiniz.
Eskiden bedavaydı şu an değil. Eee şimdi istersen 100 150TL'ye satar, ve haklı da zamanında almış. Gta 5'i sadece 20TL'ye satan var ve alınıyor da. Sadece GTA 5 dışında çoğu oyun var. Bu sayede 70TL üstüne satabilir.

Eskiden bedavaydı şu an değil. Eee şimdi istersen 100 150TL'ye satar, ve haklı da zamanında almış. GTA 5'i sadece 20TL'ye satan var ve alınıyor da. Sadece GTA 5 dışında çoğu oyun var. Bu sayede 70TL üstüne satabilir.

Ben hesabımı satayımmı sence?
Eskiden bedavaydı şu an değil. Eee şimdi istersen 100 150TL'ye satar, ve haklı da zamanında almış. GTA 5'i sadece 20TL'ye satan var ve alınıyor da. Sadece GTA 5 dışında çoğu oyun var. Bu sayede 70TL üstüne satabilir.

Yoksa daha fazla bedava oyun geldikten bir süre sonramı satayım? Senin fikrin nedir?
@HACIDANİKİNCİEL
Hepsi epic´in ücretsiz verdiği oyunlar mı? Eğer öyle ise fazla umutlanmanızı önermem.

Şu an bedava mı?
Keşke GTA V'i de alsaydın 30 40 TL'ye satardın böyleyken 10 15 TL falan eder.

Kaçırdım onu ya dersler yoğundu o ara.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı