Epic Games hesabıma bağlı olan e-posta adresimi unuttum

erenforsakeN

Kilopat
Yer
Tottenham
Şu anda Epic Games hesabıma bağlı olan e-posta adresini unuttum hesaba sadece PSN kullanarak giriş yapabiliyorum. Şu anda bağlı olan e-postayı değiştirmek için bana Gmail adresime kod gönderiyor ama ben o adresin detaylarını tamamen unuttum o yüzden kod falan da hiçbir şey alamıyorum. Epic Games desteğe yazdım ama daha herhangi bir gelişme yok. Sizce çözüm olarak başka ne yapabilirim?

Hesaba telefon numarası falan eklenebiliyorsa ekleyebilirsin. Sonra kurtarma kodu falan gönderip, e-postayı değiştirebilirsin. Yapılabiliyor mu bilmiyorum ama genelde oluyor diğer platformlarda.

Yok hiç bir şekilde olmuyor telefon no bile eklesem illa e-postaya kod atıyor. Artık tek çarem Epic Games desteğinin bana o e-posta adresini tam olarak yamzası. Eğer adresi tam olarak verirlerse şifreyi bir şekilde hatırlıyor gibiyim.

Bolca geri dönüş sağlandı ama hiçbirinde yollamadılar. Her seferinde bu konuyu Google'a ticket açarak halledebilirsiniz diyorlar fakat Google'ın da elinden herhangi bir şey gelmedi.

Ben bir hafta önce tekrardan Epic Games'e e-posta attım hesaba kayıtlı e-postam eski telefonumda kaldı e-postaya herhangi bir erişimim yok diye bana geri dönüşlerinde yeni kaydetmek istediğiniz e-postayı 2 defa yazarak yollayın dediler yolladım oldu kaç yıldır yapamadığım iş 2 dakikada oldu benim yazdığım gibi telefonla alakalı bir şeyler yaz belki sana da olumlu geri dönerler.

Ben bir hafta önce tekrardan Epic Games'e e-posta attım hesaba kayıtlı e-postam eski telefonumda kaldı e-postaya herhangi bir erişimim yok diye bana geri dönüşlerinde yeni kaydetmek istediğiniz e-postayı 2 defa yazarak yollayın dediler yolladım oldu kaç yıldır yapamadığım iş 2 dakikada oldu benim yazdığım gibi telefonla alakalı bir şeyler yaz belki sana da olumlu geri dönerler.

Teşekkürler denerim.

arkadaşlar epic games hesabımın şifresini değiştirdim şifreyi değiştirdiğimi unutarak eski şifreyi deneyip durdum ardından hesabım kilitlendi kilitlenme sebebi bu mudur bilmiyorum ama hesaba bağlı olan e postaya herhangi bir erişimim yok ne şifresi var ne de kurtarma e postası hesabımın kilidini açarsam e postayı değiştirmeden de girerim ama hesabımın kilidini açamıyorum

Geri
Yukarı