Epic Games için Nays nasıl kullanılır?

frkn_dgn

Centipat
Merhaba arkadaşlar herkes Nays ile %20 indirim var falan diyor Allah razı olsun. Peki nasıl kullanılacağı hakkında bizi bilgilendirebilir misiniz? Mesela benim merak ettiğim kısım şu; uygulamaya kayıt olduktan sonra direkt sanal kart ile alışveriş yapılabiliyor mu? Yoksa banka yetkilisi ile görüntülü konuşma cart curt adımlarını uygulamamız gerekiyor mu? Bilenler detaylandırırsa benim gibi merak edenlere yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkür ederim 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam. Sanal kart ile harcama yapılıyor. Eğer telefonunuzda NFC özelliği var ise, diyelim markete gittiniz telefonu pos cihazına dokundurduğunuzda harcama yapıyor. Görüntülü konuşmaya gerek yok, ön ödemeli bir banka zaten. 18 yaş altı iseniz, velinizde hesap açıp doğrulaması gerek.

Bilgilerinizi girip kayıt oluyorsunuz. Kayıt olduktan sonra ister kartınızdan ister banka hesabınızdan.
İstersenizde İş Bankası atmlerinden kartsız para yüklüyorsunuz. Sonrasındada sanal kart ile alışverişinizi yapıyorsunuz.

Geçen gün hesabımı onaylamadan para aktardım ve alışveriş yaptım. Dün akşam da hesabımı onaylamak için müşteri temsilcisi ile görüştüm.
Onaylamadan cashback alamıyor muyuz

Evet hocam. Sanal kart ile harcama yapılıyor. Eğer telefonunuzda NFC özelliği var ise, diyelim markete gittiniz telefonu pos cihazına dokundurduğunuzda harcama yapıyor. Görüntülü konuşmaya gerek yok, ön ödemeli bir banka zaten. 18 yaş altı iseniz, velinizde hesap açıp doğrulaması gerek.
Sadece epicten oyun almak için kullanmayı düşünüyorum. Cashback için sormuştum normal alışveriş için değil

Bilgilerinizi girip kayıt oluyorsunuz. Kayıt olduktan sonra ister kartınızdan ister banka hesabınızdan.
İstersenizde İş Bankası atmlerinden kartsız para yüklüyorsunuz. Sonrasındada sanal kart ile alışverişinizi yapıyorsunuz.
Epic games ile oyun alımında hesap onaylı olmalı mı peki

Yeni konular

Geri
Yukarı