Çözüldü Epic Games ile uyumlu Outlast Türkçe yama var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
@krst7 tabii ki.
1) C/Program Files/Epic Games/Outlast klasörüne gelin.
2) Outlast-DRMFree dosyasının ismini "OutlastLauncher" olarak değiştirin. Sonuna ".exe" eklemeyin. Kendisi otomatik ekliyor.
3) Oyun Çeviri sitesindeki yamayı kurun.
3) Oyun dosyaları bozuk hatası alacaksınız.
4) Aşağıdaki söylenenleri uygulayın.
1700690168016.jpeg

5) Epic Games'ten oyun dosyalarını onar diyiniz.
6) Daha sonra yedeklediğimiz INT dosyalarını yine oyunun INT dosyaları kısmına atıyoruz.
7) Bir tane DRMFree.exe ve bir tane ismini değiştirdiğimiz kalıyor.
8) Yamayı kaldırın.
9) DRMFree.exe'yi çalıştıryoruz.

Not: Epic Games'ten çalıştırınca hata veriyor.
@krst7 uyumlu diye biliyorum zira direkt dil dosyalarını içeriyor. Arkadaşım da şimdi deniyor.
Ben bu yamayı denedim diye hatırlıyorum. Epey araştırmıştım fakat sonuç alamamıştım. Hep steam ile uyumluydular. Arkadaşınızınki epicgames sürümüyse ve türkçe olursa bana da haber verirseniz memnun olurum.

@krst7 tabii ki.
2) Outlast-DRMFree dosyasının ismini "OutlastLauncher" olarak değiştirin. Sonuna ".exe" eklemeyin. Kendisi otomatik ekliyor.
1700690168016.jpeg

6) Daha sonra yedeklediğimiz INT dosyalarını yine oyunun INT dosyaları kısmına atıyoruz.
8) Yamayı kaldırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@krst7 hocam revize ettiğim hâline bakar mısınız? Az önceki yazdıklarım geçersiz.

@krst7 hatta ekran görüntüsü ekledim ve sıralamadaki hatayı düzelttim. Kusura bakmayın, sürekli revize ediyorum. :)

Not 2: Oyun dosyaları onarılırken çevirili INT'ler gidebilir.
Not 3: Adımlarda hata olabilir. Yarın revize edeceğim.

Son düzenleme:
@krst7 hocam revize ettiğim hâline bakar mısınız? Az önceki yazdıklarım geçersiz.

@krst7 hatta ekran görüntüsü ekledim ve sıralamadaki hatayı düzelttim. Kusura bakmayın, sürekli revize ediyorum. :)

Tamam hocam.🙂

Evet oldu hocam, hiç uğraşmadım. Yama dosyalarını kopyalayıp yapıştırdım dosyanın ismini dediğiniz gibi OutlastLauncher yaptım ve direkt oyuna türkçe olarak giriş yaptım. Epicgames üzerinden açmadım ordan açarsam belki sorun çıkarabilir. Teşekkürler.

Son düzenleme:
@krst7 rica ederim, ne demek hocam.

4. maddedeki yönergede nereden sonra 5. madeye geçiyoruz çünkü söyledikleriniz çelişiyor
Örneğin fotoğrafta yedeklediğiniz dosyaları atıp oyanaybilrsiniz diyor sonra siz tekrardan 6. maddede yedeklediğiniz dosyaları oyun dosyalarına tekrar atını'ı 2. defa söylüyorsunuz.

@krst7 tabii ki.
Eki Görüntüle 2027182
8) Yamayı kaldırın.

Epic üzerinden bu yöntemi denedim çalışıyor. Elinize sağlık.

Epic üzerinden bu yöntemi denedim çalışıyor. Elinize sağlık.
DLC türkçe yaması için de dahil tüm ihtiyacınız olan dosyalar aşağıdaki görselde.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-09 210759.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-09 210759.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı