Epic Games indirilmiyor

okan caner

Zeptopat
Daha fazla  
Ben Epic Games'i indirmek istiyorum ama inmiyor, ve program ve özelliklerde inik gözüküyor. Ancak bilgisayarımda Epic Games inik değil kaldırmaya çalıştığımda ise bu uyarıyı veriyor. Yine aynı uyarıyı Epic Games'i indirmeye çalıştığımda da alıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    6,2 KB · Görüntüleme: 26
Appdata/Local içinde de atık yoksa o zaman yükleme dosyasına sağ tık ve uyumluluktan yönetici hakkı verin. Yine olmuyorsa bu sefer aynı install dosyasına güvenlikten kullanıcı seçip tam denetim izni verip deneyin. Bana kalırsa kayıt defteri içindeki izlerini bile silerim.

Appdata/Local içinde de atık yoksa o zaman yükleme dosyasına sağ tık ve uyumluluktan yönetici hakkı verin. Yine olmuyorsa bu sefer aynı install dosyasına güvenlikten kullanıcı seçip tam denetim izni verip deneyin. Bana kalırsa kayıt defteri içindeki izlerini bile silerim.

Eki Görüntüle 1998181

Benim cihazımdaki gibi dosya yolundaki Epic Games yazan her şeyi silin.

Dediğiniz gibi yaptım hepsini sildim ama yine aynı hatayı verdi bence buradaki sorun program ve özelliklerdeki bu dosyalar ama maalesef bunları da silemiyorum bunlarda da aynı hatayı veriyor bunun hakkında bir. Bilginiz var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-31_210215952.png
    resim_2023-10-31_210215952.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı