Epic Games indirim uygulamıyor

enes3

Hectopat
Mount & Blade II ve Satisfactory oyunları indirimli hali 154 TL ve269.99 dur ve Epic kupon sayesinde %33 indirim yapılarak 280 Ti civarı bir şey olması gerekiyor ancak oyunları 449.99 ve 280 TL olarak değerlendirip oradan %33 indirim yapılıp toplam 423.99 olmuştur normalde daha az olması gerekiyor neden böyle oldu? Epic Games kuponu geri verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mount & Blade II ve Satisfactory oyunları indirimli hali 154 TL ve269.99 dur ve Epic kupon sayesinde %33 indirim yapılarak 280 Ti civarı bir şey olması gerekiyor ancak oyunları 449.99 ve 280 TL olarak değerlendirip oradan %33 indirim yapılıp toplam 423.99 olmuştur normalde daha az olması gerekiyor neden böyle oldu? Epic Games kuponu geri verir mi?
Kuponu önceden satın al deyip de, almadıysanız eğer kupon önce ki satışta aktif kalmıştır. Eğer böyle bir şey yaptıysanız ödeme kısmına gelin ve kuponlara tıklayıp. Önceki siparişi iptal et gibi bir seçenek çıkacak ona tıklayın.

İlk defa kupon kullandım ve kupan aktif yani %33 indirim uygulandı fakat MB2 normal fiyatı 450 indirimde ve 270 lira yani 270 liradan hesaplaması gerekiyordu ve hesapladı kart bilgilerini girdikten sonra bir anda 450'den hesapladı fark edemedim son anda ettim. O zamam geç olmuştu, bu yüzden iade ettim. Yani şu an parayı bekliyorum ve kupon geri veriri mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa kupon kullandım ve kupan aktif yani %33 indirim uygulandı fakat MB2 normal fiyatı 450 indirimde ve 270 lira yani 270 liradan hesaplaması gerekiyordu ve hesapladı kart bilgilerini girdikten sonra bir anda 450'den hesapladı fark edemedim son anda ettim. O zamam geç olmuştu, bu yüzden iade ettim. Yani şu an parayı bekliyorum ve kupon geri veriri mi bilmiyorum.
Kuponu geri verir. Kupon tek kullanımlık falan değil. 10 Ocak'a kadar 199,99 TL ve üzeri alışverişlerde istediğin kadar kullanabilirsin.

Kuponun çünkü başka alışverişte takılı kalmış. Sepetine ürünü tekrar ekleyip, ödeme kısmına geçin. Kuponlara tıklayın. Kuponun şu anki uygulandığı bir ürün gözükecek. Şiparişi iptal et diye bir seçenek gözükecek, ona tıklayın.

Çok sağ ol knk çözdüm sadece önceki ödemenin iadesini bekliyorum.

Geri
Yukarı