Epic Games indirimden oyun önerisi

rukibamba

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Network Sistem Mühendisi,Producer,DJ
Arkadaşlar evet Epic Games'ten Cyberpunk, Last of Us bitirmiştim. Almadım ama EA FC 2024 aldım. Fakat daha sonra böyle bir fırsat daha gelmez, şimdiden al dediğiniz oyun veya ya bunu kesin alın, köşede kalsın, sonra oynarsınız dediğiniz önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2, Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, Sifu, God of War, Horizon Zero Dawn, Days Gone bakılabilir. Aklıma bunlar geldi daha fazla istersen beni etiketleyebilirsin bir bakmış olurum :) Lords of the Fallen alma sakın uyarmış olayım da sepete falan eklersin Allah muhafaza

TLOU sevdiysen The Walking Dead: Definitive series al. 77 TL ve içinde 50 saatlik oyun deneyimi var.

TLOU hastasıyım PS5 de 4 de hepsinde 2 kere bitirip bir de PC de oynadım ama senaryo çok iyi walking de de öyle mi? O kadar iyi mi senaryo.

RDR2, Uncharted hırsızlar mirası koleksiyonu, Sifu, God of War, Horizon Zero Dawn, Days Gone bakılabilir. Aklıma bunlar geldi daha fazla istersen beni etiketleyebilirsin bir bakmış olurum :) Lords of the Fallen alma sakın uyarmış olayım da sepete falan eklersin Allah muhafaza.

RDR2 uncherted var ama God of War bilemedim ya Horizon ve Days Gone da var bitirdim.

TLOU hastasıyım PS5 de 4 de hepsinde 2 kere bitirip bir de PC de oynadım ama senaryo çok iyi walking de de öyle mi? O kadar iyi mi senaryo.

RDR2 uncherted var ama God of War bilemedim ya Horizon ve Days Gone da var bitirdim.
God of War bilemedim deme kankam. Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardandır. Days Gone ile falan kapıştırılamaz öyle söyleyeyim. Net al God of War'ı

Geri
Yukarı