Epic Games indirimi için öneriler

CorsaZeneca

Centipat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Muhendisi
Selamlar herkese,

Açılan konulara baktım ancak göremedim, Epic'te biliyorsunuz ki 60 TL'lik verdiği kupon yalnızca 80 TL üzeri oyunlarda geçerli oluyor. Ama bazı oyunların ücretleri 80 TL altında olsa da oyunun ek DLC'li versiyonlarını alırsanız 80 TL'nin üzerine çıkıyor ve kuponu kullanarak alabiliyorsunuz. Ama bu paketleri mağazada filtreleyerek göremediğiniz için anca denk gelirseniz görüyorsunuz. Zaten eminim forumu kullananların birçoğu bu olayı çoktan biliyordur.

AC Origins ve Far Cry 5'in Gold Edition versiyonlarında durum bu şekilde ancak farklı bir oyun var mı böyle bildiğiniz fırsat transferi tadında olan başka bir oyun?

Teşekkürler, hepinize iyi seneler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar herkese,

Açılan konulara baktım ancak göremedim, Epic'te biliyorsunuz ki 60 TL'lik verdiği kupon yalnızca 80 TL üzeri oyunlarda geçerli oluyor. Ama bazı oyunların ücretleri 80 TL altında olsa da oyunun ek DLC'li versiyonlarını alırsanız 80 TL'nin üzerine çıkıyor ve kuponu kullanarak alabiliyorsunuz. Ama bu paketleri mağazada filtreleyerek göremediğiniz için anca denk gelirseniz görüyorsunuz. Zaten eminim forumu kullananların birçoğu bu olayı çoktan biliyordur.

AC Origins ve Far Cry 5'in Gold Edition versiyonlarında durum bu şekilde ancak farklı bir oyun var mı böyle bildiğiniz fırsat transferi tadında olan başka bir oyun?

Teşekkürler, hepinize iyi seneler. :)
Strateji seviyorsan Civilization 6 öneririm ben almayı planlıyorum. DLC lerle birlikte 50₺(kuponlu fiyatı). Eğer boş vaktim var diyorsan MB bannerlord alabilirsin. RDR2 90₺ ye denk geliyor kuponla birlikte. GTA 5 yoksa hesabında onuda alabilirsin 24₺ ye denk geliyor. Benim önerilerim bunlar.

AC Odyssey almıştım önceden. Onun dışında 80-90₺ sınırında Metro Exodus ve Watch Dogs: Legion var.
Metro Exodus'u düşünebilirim teşekkür ederim. Watch Dogs'un diğer 2 oyunu var bende ama bir türlü yıldızlarımız barışmadı ya o seriyle :/

Crew 2 Gold Edition 20 TL'ye falan geliyor. Çok iyi fiyat. Ben severek oynuyorum. Öneririm. 20 TL bedava.
Gamepass'ten fh5 gelince ve indirimden fh4ü kapınca crew 2 biraz arada kaynadı benim için ama düşünebilirim teşekkür ederim. Galiba bu olay ubisoft oyunlarında yaygın.

Strateji seviyorsan Civilization 6 öneririm ben almayı planlıyorum. DLC lerle birlikte 50₺(kuponlu fiyatı). Eğer boş vaktim var diyorsan MB bannerlord alabilirsin. RDR2 90₺ ye denk geliyor kuponla birlikte. GTA 5 yoksa hesabında onuda alabilirsin 24₺ ye denk geliyor. Benim önerilerim bunlar.
Civ6 ve Gta5 ücretsiz verildiğinde eklemiştim tabi baz paketlerini ama. RDR2'yi sepete ekledim.
MB için yeterli vakit ayırabileceğimi sanmıyorum :D Teşekkürler güzel yorumun için dostum.

250 TL bütçem var, anlık listem şu şekilde:

- Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition (119 TL)
- AC Origins Gold Edition (21 TL)
- Horizon Zero Dawn (67.5 TL) => Yerine CP2077 mi alsam diye arada kaldım.
- Startup Panic (12.5 TL) => Bu oyun Steame gelmedi ve ben hem girişimciliğe hem tycoon oyunlarına meraklı olduğumdan benim için niş bir oyun. O yüzden ekledim.

Şu an 230 TL yapıyor liste. Belki RDR2'yi standart alıp kalan parayı iki tane bahsettiğim şekilde 20-30 liralık oyunla kapatabilirim.

Total War: WARHAMMER 86 tl
outriders 95.37
the division 2 Warlords of New York Edition 80.70
watch dog 2 gold edition 89.80
Far cry 5 + Far cry new dawn 101.80 tl
HITMAN 3 104 TL

Bu oyunlara da bakabilirsiniz. Yanlarında normal indirimli fiyatları yazıyor. Metro Exodus Gold Edition'i kesin alın 28 TL bedava bu oyun için.

Dostum bence Horizon ekleme ben çok büyük bir hevesle aldım o kadar hypelandım ve bu kadar boş bir oyun görmedim. 2077 için ise umarım hatalarla karşılaşmazsın. Ben de anlık listemi şöyle paylaşayım fikir olur belki.

AC Origins ve Ody.
Death Stranding (Kargo oyunlarını seviyorum)
Bannerlord
The Outer Worlds (Sağlam RP bence şans ver 40 tl ye değer gibi)
Metro Exodus 28 tl gibi bir fiyatı var iyi bir dürüm yesen 20 25 tl ye yersin günümüzde bence bedava.

Dostum bence Horizon ekleme ben çok büyük bir hevesle aldım o kadar hypelandım ve bu kadar boş bir oyun görmedim. 2077 için ise umarım hatalarla karşılaşmazsın. Ben de anlık listemi şöyle paylaşayım fikir olur belki.

AC Origins ve Ody.
Death Stranding (Kargo oyunlarını seviyorum)
Bannerlord
The Outer Worlds (Sağlam RP bence şans ver 40 tl ye değer gibi)
Metro Exodus 28 tl gibi bir fiyatı var iyi bir dürüm yesen 20 25 tl ye yersin günümüzde bence bedava.
Hadi ya Horizon üzdü bak şu an. Death Stranding ile mi değiştirsem acaba değişik bir tecrübe olur hem. 🙄

Yeni konular

Geri
Yukarı