Epic Games Epic Games indirip açmaya çalışırken ''403 Error'' hatası

vahşet123

Hectopat
Makaleler
1
Epic Games'i açamıyordum içerik indirmesi başarısız diyordu. Silip yeniden yükleyeyim dedim şimdi de yükleyemiyorum. Epic Games'in sitesine girip indir butonuna basınca bu hata geliyor ne yapmam lazım?

Ekran görüntüsü 2023-03-24 233601.png

Not: VPN'den denedim indiriyor ama kapatınca durum aynı.

Epic Games'i açamıyordum içerik indirmesi başarısız diyordu. Silip yeniden yükleyeyim dedim şimdi de yükleyemiyorum. Epic Games'in sitesine girip indir butonuna basınca bu hata geliyor ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1713522

Not: VPN'den denedim indiriyor ama kapatınca durum aynı.

Windows Update yapın ondan sonra C diski D diski appdatadaki Epic veya Epic Games olan dosyalari silin temp %temp% prefetch dosyaları falan en son D ve C diskini bicimlendirme yapın özelliklerde ondan sonra yeniden başlatıp deneyin.

Windows Update yapın ondan sonra C diski D diski appdatadaki Epic veya Epic Games olan dosyalari silin temp %temp% prefetch dosyaları falan en son D ve C diskini bicimlendirme yapın özelliklerde ondan sonra yeniden başlatıp deneyin.
Biçimlendirmeden kastınız nedir? Format anlamına geliyor da..

403 Error alıyorum.
Tarayıcı değiştirin lütfen.

Her tarayıcıda böyle.

VPN ile indirmeyi başardım fakat Epic Games'i açamıyorum. İçerik indirmesi başarısız diyor.

Her tarayıcıda böyle.

VPN ile indirmeyi başardım fakat Epic Games'i açamıyorum. İçerik indirmesi başarısız diyor.
Tarayıcıların tüm çerezlerini temizleyin. (Dikkat: Tarayıcıya kayıtlı olan şifreler silinecektir. Ve otomatik giriş yaptığınız sitelerden çıkış yapmış olacaksınız.)

Ne zamandır devam ediyor bu sorunlar?

Geri
Yukarı