Çözüldü Epic Games indirme hızı normal indirme hızından düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Potatox

Hectopat
Daha fazla  
Bakın bu Epic'den görüntü; indirme hızı ortlama 2 megabayt/saniye hatta 1.5 1'lere kadar düşüp çıkıyor ve bu da yaklaşık 12-20 megabit/saniye'ye tekabül ediyor.

1702721814955.png

Lakin gördüğünüz gibi burada Epic Games 32 megabit kullandığını gösteriyor. Bu yaklaşık 4 megabayt/saniye demek. Yani neden düşük gösteriyor ya da düşük hızla indiriyor anlamadım.

1702722132441.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu konudaki adımları izlerseniz biraz daha hızlanabilir hocam.
Bu konudaki adımları izlerseniz biraz daha hızlanabilir hocam.

Çözüm
Bakın bu Epic'den görüntü; indirme hızı ortlama 2 megabayt/saniye hatta 1.5 1'lere kadar düşüp çıkıyor ve bu da yaklaşık 12-20 megabit/saniye'ye tekabül ediyor.

Eki Görüntüle 2054410

Lakin gördüğünüz gibi burada Epic Games 32 megabit kullandığını gösteriyor. Bu yaklaşık 4 megabayt/saniye demek. Yani neden düşük gösteriyor ya da düşük hızla indiriyor anlamadım.

Eki Görüntüle 2054413
Hocam forumda bazı çözüm konuları var ben onlardan biriyle halletmiştim indirme hızı 13 megabit oluyor bende o çözüm konularından sonra. sizin internetinize bağlı tabi. Epic games launcher dosyalarında bir kaç değişiklik yapıyorduk.

Hocam forumda bazı çözüm konuları var ben onlardan biriyle halletmiştim indirme hızı 13 megabit oluyor bende o çözüm konularından sonra. Sizin internetinize bağlı tabii. Epic Games Launcher dosyalarında birkaç değişiklik yapıyorduk.

Galiba benim attığımdan bahsediyorsunuz hocam.

Aynen o. Hatta benim mesajlarım da orada var ilk olmadığından bahsetmiştim ancak bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra indirme hızının cidden artış yaşadığını fark ettim.

Hocam Epic'ten oyun indirmek bana eziyet gibi geliyor ya. Attığım konuyu tekrar deneyeceğim umarım benimki de artar.

Şey geç cevap için kusura bakmayın; o metin dosyası muhabbetini şimdi az önce denedim arttı hız ama yine de tam olarak 4 megabayt olmadı diğer dediklerinizi de bir göz önünde bulundurup size geri dönüş sağlarım hocam
Yeniden başlattınız mı? Klavye üzerinde Windows tuşu + R'ye tıklayın sol alttan bir sekme açılacak. Oraya Prefetch yazarak çıkan dosyaların tamamını silin ve %temp% yazarak çıkan dosyaların tamamını silin. Önceki indirmelerin önbelleğini temizlemiş olacaksınız ve bu oyunlarda ping düşüşü ve indirme hızlarında artış sağlar. Prefetch kısmına girdiğinizde yönetici izni isteyebilir kabul edin. @Potatox

Yeni konular

Geri
Yukarı