Epic Games indirme hızı

MYasin

Femtopat
Arkadaşlar indirme hızı ortalama 2 MB/s. Kablonet kullanıyorum ve indirme hızına baktığımda 25 Mbps. İnsanlar sınırlandırma var VPN kullanmak lazım gibi şeyler yazmış ama pek bir şey anlamadım. Bu sorunun bir çözümü var mı? Yoksa genel durum bu mu? En azından 7 MB/s hıza ulaşsak iyi olur.

Arkadaşlar indirme hızı ortalama 2 MB/s. Kablonet kullanıyorum ve indirme hızına baktığımda 25 Mbps. İnsanlar sınırlandırma var VPN kullanmak lazım gibi şeyler yazmış ama pek bir şey anlamadım. Bu sorunun bir çözümü var mı? Yoksa genel durum bu mu? En azından 7 MB/s hıza ulaşsak iyi olur.
Herhangi bir yerden indirme yaparken, en doğru hız bilgisini görev yöneticisinden görebilirsin. Ctrl+Shift+Esc

Herhangi bir yerden indirme yaparken, en doğru hız bilgisini görev yöneticisinden görebilirsin. Ctrl+Shift+Esc
burada yazan doğruuysa çok hızlı inmesı lazım değil mi? yaklaşık 1 buçuk saattir 12.7 gb indirdi.

Dosya Ekleri

• as.png
    as.png
    3,9 KB · Görüntüleme: 270
Yanlış bilgi maalesef. Oradaki hız bilgisi internet hızını göstermez.
Pek sanmıyorum yanlış olduğunu. Steam de en fazla 3 MB/s görüyordum. Zaten yavaş iniyor.
Sizin indirme hızınız 7Mb/sn olamaz zaten. En fazla 3MB/sn gibi değerler görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı