Rehber Epic Games indirme hızını en az 3 kat artırmak

Gerçekten aşırı işime yaradı yazma hızı 1MB'de geziniyordu indirme hızıda 2MB görmüyordu şu an bu şekilde.

1705084169484.png

Gerçekten aşırı işime yaradı yazma hızı 1MB'de geziniyordu indirme hızıda 2MB görmüyordu şu an bu şekilde.

Eki Görüntüle 2082590
Kullanılan bilgisayar internet gibi şeylerden dolayı farklılıklar gösterebilir ama genelde gözle görülür büyük bir artış oluyor. Bende kullanıyorum ve bende de bayağı bir artış oldu bu yöntemle.

İşe yarayacağını hiç düşünmemiştim ama cidden işe yarıyor. Olay altyapının desteklediği maks. hızın Epic Games'te kullanılmaması durumunda kullanmasını sağlıyor.

İşe yarayacağını hiç düşünmemiştim ama cidden işe yarıyor. Olay altyapının desteklediği maks. hızın Epic Games'te kullanılmaması durumunda kullanmasını sağlıyor.
Kesinlikle hocam bazen kısıtlı indirme verebiliyor Epic Games bu yüzden bu işlemi uyguladığımızda bu kısıtlamayı kaldırıyoruz ve tamamen güvenilir Epic Games'in kendi sitesinde yer alan bir koddur ve bu kaynağı paylaştım yorumlarda görebilirsiniz.

Bende işe yaramadı 4MB indiriyor hala download 50 MB üzeri alıyorum normalde.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-09 122124.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-09 122124.png
    50,9 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran görüntüsü 2024-03-09 122220.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-09 122220.png
    85,5 KB · Görüntüleme: 17
Aradan 1.5 sene geçmiş ama bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Yöntem gerçekten işe yarıyor. Fakat olay şu ki; normalde 16mb olan internetimden farklı platformlarda/sitelerde ortalama 1,5mb indirme hızı alırken bu hız epic gameste 500kb filandı. Yöntemi uygulamak normalden düşük olan indirme hızını tekrardan 1 - 1,5 mb arasına çıkarttı.

Aradan 1.5 sene geçmiş ama bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Yöntem gerçekten işe yarıyor. Fakat olay şu ki; normalde 16mb olan internetimden farklı platformlarda/sitelerde ortalama 1,5mb indirme hızı alırken bu hız epic gameste 500kb filandı. Yöntemi uygulamak normalden düşük olan indirme hızını tekrardan 1 - 1,5 mb arasına çıkarttı.
Bazı sistemlerde çok düşük indirme hızı veriyor ve bu yöntemi uyguladığımızda bu kısıtlama kalkıyor normal indirme hızını alabiliyoruz hocam.

Bende işe yaramadı 4MB indiriyor hala download 50 MB üzeri alıyorum normalde.

Hocam bazı sistemler çok kısıtlamalı indiriyor mesela indirme hızınız 4 MB olduğu halde 1 MB da indiriyorsanız bu yöntem tam size göre, ama normal indirme hızınız 4MB ise bunu gipte 5-6-7-8.. Yapmıyor.

Hocam selam acaba bunu yapınca indirirken oyun dosyalarında falan bir eksiklik ya da bilgisayara zarar tarzı şeyler var mıdır? Sağ ol.

Geri
Yukarı