Epic Games indirme sorunu

Batman Arkham Asylum adlı oyunu indirirken böyle bir sorunla karşılaştım internetim var YouTube'dan video vs izleyebiliyorum lakin Epic Games'de oyunu indirmiyor?
Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra bu sefer yükleme hiç başlamamaya başladı. Md-dl diye bir hata verip yükleme bilgileri indirilemedi diyor.

dsadsads.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic games çok sıkıntılı. Diskte 60 GB yer var disk üzerinde az yer olduğu için kurulum yavaşlayacaktır tarzı bir hata veriyor. Onun dışında dosyaları taşıma seçeneği namevcud. Epic Games tamamen silip tekrar yükleyin belki düzelir.

Epic games çok sıkıntılı. Diskte 60 GB yer var disk üzerinde az yer olduğu için kurulum yavaşlayacaktır tarzı bir hata veriyor. Onun dışında dosyaları taşıma seçeneği namevcud. Epic Games tamamen silip tekrar yükleyin belki düzelir.
Şuanda Epic Games i tekrar indiriyorum bu tür basit sorunları çözemedikden sonra Steam e kafa tutmasıda çok tuhaf yıllardır Steam kullanırım en ufak bir sorun bile yaşamadım.
Epic Games i kurarken bile aynı hatayı verdi. 😤😤
Sorun çözüldü sorun Epic Games den değil aynı sorunu Steam de de yaşadım.
1. netsh int ip reset a.txt (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında TAMAM yazdığını teyit edin.)
2. netsh winsock reset (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında TAMAM yazdığını teyit edin.)
3. netsh winhttp reset proxy (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)
4. netsh advfirewall reset (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)
5. ipconfig /flushdns (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)
Bu adımları izledikten sonra Bilgisayarınızı yeniden başlatın eğer sorun çözülmesse modeminize reset atın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı