Epic Games indirme sorunu

En fazla TR'den talep olmuş. Normal.
Çok utanç verici. Özellikle baktıklarında aynı IP üzerinden ortalama 4-5 oyun indirildiğini gördüklerine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Epic fena patlamış. Bir yandan da kızıyorum adamlara aslında. GTA gibi bir oyunu bedava yapacaksan sunucularının dayanacak olması lazım bence. Yoğunluğun bu denli olacağı belliydi.

Şu dil olayını uygulamada yaptım sonuç vermedi fakat beklesem sonuç alır mıyım? Yoksa satece internet sitesinde mi oluyor?
İşe yarıyor uygulamada da, 5 mb indiriyor saatte, 50 kat arttırdım.

Son düzenleme:
Şu dil olayını uygulamada yaptım sonuç vermedi fakat beklesem sonuç alır mıyım? Yoksa satece internet sitesinde mi oluyor?
işe yarıyor uygulamada da, 5 MB indiriyor saatte, 50 kat arttırdım.

Evet biraz daha uğraşmalısınız sadece uygulamadan alabiliyorsunuz internet sitesi tamamen iptal. Uygulamadan şansınızı deneyin.

ben bu sorunu alıyorum yardımcı olurmusunuz

Dosya Ekleri

• EpicInstaller-10.15.2.msi Hata.PNG
    EpicInstaller-10.15.2.msi Hata.PNG
    8,2 KB · Görüntüleme: 41
Epic fena patlamış. Bir yandan da kızıyorum adamlara aslında. GTA gibi bir oyunu bedava yapacaksan sunucularının dayanacak olması lazım bence. Yoğunluğun bu denli olacağı belliydi.
Bence sorun Epic Games'te değil. Bizim ve farklı milletlerin insanları sonradan satarım fikri ile 10'dan fazla belki de 100'den fazla hesap açmış durumdalar. Böylece bizim haklarımızda yenmiş olabiliyor. İnternette bazı sitelere bakar isen 15-20 TL'den satışa çıkmaya başlamış.

Geri
Yukarı