Epic Games indirmesi kaldığı yerden devam eder mi?

Mr. _Heisenberg

Hectopat
Daha fazla  
Kuyruğa alındı diyor. Onun güncellenmesi için bu 20 GB daha indirme yapması lazım, beklemek istemiyorum. İptal etsem sonra kuyruktaki üste gitse olur mu?

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2023.06.30 - 16.26.34.80.png
    Desktop Screenshot 2023.06.30 - 16.26.34.80.png
    1 MB · Görüntüleme: 66
Kuyruğa alındı diyor. Onun güncellenmesi için bu 20 GB daha indirme yapması lazım, beklemek istemiyorum. İptal etsem sonra kuyruktaki üste gitse olur mu?
Evet devam etmesi lazım. İndirme hızınız çok yavaş değil ise biraz daha bekleyin tek seferde indirsin oyunu.

Iptal edersen etmez.
İptal edince, indirilen dosyaları silmiyor. Daha sonra el ile kendiniz silmeniz lazım. Oyunu tekrar indirmeye devam ettiğinizde dosyaları doğruluyor ve kalan yerden devam ediyor indirmeye. İndirmeyi durdurup, bilgisayarı kapatıp geri açtıktan sonra da aynı.

İptal edince, indirilen dosyaları silmiyor. Daha sonra el ile kendiniz silmeniz lazım. Oyunu tekrar indirmeye devam ettiğinizde dosyaları doğruluyor ve kalan yerden devam ediyor indirmeye. İndirmeyi durdurup, bilgisayarı kapatıp geri açtıktan sonra da aynı.
Evet Steam'da öyle Epic Games hiç kullanmadığımdan sordum ne olur, ne olmaz bekleyeceğim.

Geri
Yukarı