Epic Games kart reddedildi hatası

emirslmz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games üzerinden Dying Light 2 Black Friday Edition almaya çalışıyorum fakat."looks like something went wrong. For your protection, this transaction has been declined. Please try another Card or other payment methods" diye bir hata alıyorum. Kısacası kartım reddediliyor sanırım. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Epic Games üzerinden Dying Light 2 Black Friday Edition almaya çalışıyorum fakat."looks like something went wrong. For your protection, this transaction has been declined. Please try another Card or other payment methods" diye bir hata alıyorum. Kısacası kartım reddediliyor sanırım. Yardım edebilecek var mı?
Banka tarafından bloke yemiş olabilirsin. SMS geldi mi bankadan ?

O bende de oluyordu anlamadığım bir sebep yüzünden çok uğraştım yapamadım en sonunda silip yeniden yükledikten sonra olmuştu 😁

Hocam o zaman başka karttan deneyin oda bir çözüm yolu boşuna o kadar oyun gitmein 😁
hocam normalde kendi hesabıma alırken oyunu yine benzer bir sorun oldu paparanın sanal kartından almıştım orda olmamasının sebebi abonelikler diye kısım açılıyor epicten bir şey satın alınca onu kapattım o yüzden black karttan alamadım sanal karttan deneyince olmuştu şimdi bir sanal kart daha oluşturdum onunla denedim yine olmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı