Epic Games Karttan Fazla Para Çekme

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Biraz önce Red Dead Redemption 2 adlı oyunu 193.93 TL'ye satın aldım faturada da bu fiyat yazıyor. Fakat kredi kartımda ödenecek miktar olarak 198.93 TL yazıyor bunun nedeni nedir acaba? Bu arada kartım yapı kredi.

O zaman yine yapı kredi ile iletişime geçeceğim. Bir kez daha olmuştu bende harcama itirazı yapmıştım düzelmişlerdi. Ama nedeni hiç belli değil.

Kur farkı ile alakalı malum şu günlerde piyasa çok oynak size internette TL olarak gösterilen yurtdışı firmalarından yapılan bir harcama aslında dolar yada euro üzerinden işlem görüyor.(google play vs bunlara dahil) Ancak bazı bankalar kuru stabil tutarken bazı bankalar anlık kurdan hesap yapıp çekiyor.Her banka buna dahil değil.Dolayısıyla farklılıklar oluşmakta.(eski bankacı)

Kur farkı ile alakalı malum şu günlerde piyasa çok oynak size internette TL olarak gösterilen yurtdışı firmalarından yapılan bir harcama aslında dolar yada euro üzerinden işlem görüyor.(google play vs bunlara dahil) Ancak bazı bankalar kuru stabil tutarken bazı bankalar anlık kurdan hesap yapıp çekiyor.Her banka buna dahil değil.Dolayısıyla farklılıklar oluşmakta.(eski bankacı)
Anladım teşekkürler. Banka sitesinden harcama itirazı yaptım büyük ihtimal iade ederler farkı.

Geri
Yukarı