Epic Games kayıt dosyasını silmiş

İşletim sistemi
Windows 10

samurai jack123

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'den indirdiğim oyunun dün akşam kayıt dosyasını sildi. Bir şeyler yaparak geri getirdim fakat şimdi gene sildi ve geri gelmiyor, belgerimde oyunun klasöründe de yok kayıt dosyam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'den indirdiğim oyunun dün akşam kayıt dosyasını sildi. Bir şeyler yaparak geri getirdim fakat şimdi gene sildi ve geri gelmiyor, belgerimde oyunun klasöründe de yok kayıt dosyam.

Eğer güncellemeden sonra olduysa kayıt dosyasının ismi değişmiş olabilir. Yok güncelleme olmadıysa Windows veya başka bir program çöp dosaysı olarak görmüş olabilir. Dosyalara bakmanı tavsiye ederim.

Epic Games'in bulut yedeklemesi leş gibi çalışıyor. Bilgisayarımdan yüklediği save dosyasını başka bilgisayarda indirmek yerine bir önceki yüklediği save dosyasını indiriyor. Böyle kısır döngüye girdi. Steam'in gözünü seveyim.

Epic Games'in bulut yedeklemesi leş gibi çalışıyor. Bilgisayarımdan yüklediği save dosyasını başka bilgisayarda indirmek yerine bir önceki yüklediği save dosyasını indiriyor. Böyle kısır döngüye girdi. Steam'in gözünü seveyim.
Yav oyunun bitmesine 30 dakikalık bir kısım kalmıştı ona üzülüyorum.

Geri
Yukarı