Epic Games Epic Games kış indirimleri oyun önerisi

-Horizon Zero Dawn Complete Edition; 225 TL kupon ile 150 TL'ye düşüyor. Steam de bu oyunun fiyatı 50 dolar.
-Mafia trilogy 123 TL. Epic Games'teki bu yılbaşı kampanyası fiyatı Steam'in dolara geçmeden önceki son çığlık indirimleri zamanındaki Mafia trilogy fiyatı ile aynı ve bu oyun üçlemesinin en ucuz olduğu son fiyat. Alamayan varsa bu son fırsat olabilir. Tabii başka oyunları ekleyip 200 TL'lik bir sepet oluşturursanız % 33'lük bir indirim kuponu daha devreye giriyor. Oyunlar böylece daha ucuza geliyor.
-Herkesin kendince istek listesindeki beğendiği oyunları Epic Games'te aratıp fiyat değerlendirmesi yapmasını sepette kupon indirimi kullanmasını tavsiye ediyorum.
-Düşük sistemlere de uyan uygun fiyatlı oyun önerileri olarak;
Syberia: The world before Deluxe Edition, torchlight, blasphemous, Alan Wake Remastered, Dying Light enchanted Edition, Fallout New Vegas, This War of Mine, Far Cry 3, titan Quest anniversary Edition, Dead Cells, darkwood, darksiders genesis, the Wolf Among Us...vs. Gibi efsane oyunları çok uygun fiyata alabilirsiniz, hatta sepete ekleyerek kuponla çerez fiyatına alabilirsiniz.

1702500775032.png

Arkadaşlar şunlarda karar kıldım FC 24 ve Outlast'ı arkadaşlarla alıyoruz geri kalanı solo takılmak için ve ek olarak Epic batmıyor mu bu indirimlerde normalde FC 24 1100 TL bu paket 942 TL :D

Ve sizce Assassin's Creed Mirage o para değer mi?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2051985

Arkadaşlar şunlarda karar kıldım FC 24 ve Outlast'ı arkadaşlarla alıyoruz geri kalanı solo takılmak için ve ek olarak Epic batmıyor mu bu indirimlerde normalde FC 24 1100 TL bu paket 942 TL :D

Ve sizce Assassin's Creed Mirage o para değer mi?

Adamlar zararda etmiyor karda etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı