Epic Games kısa yolu "geçersiz karakter içeriyor" hatası

Ugurcp

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games'i kurmaya çalıştığımda "geçersiz karakter içeriyor" hatası alıyorum.

Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Adssssız.png
    Adssssız.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Kurmaya çalıştığınız bölümün isminde Türkçe karakterler (ç,ğ,ü,ş ,büyük İ gibi) bulunmamasına dikkat edin.

c diskinde epic games ile ilgili hiçbişey yok denetim masasına baktım yok hizmetlere baktım yok ama geçersiz karakter içeriyor hatası veriyor fakat ortalıkta dosya konumu felan yok

c diskinde epic games ile ilgili hiçbişey yok denetim masasına baktım yok hizmetlere baktım yok ama geçersiz karakter içeriyor hatası veriyor fakat ortalıkta dosya konumu felan yok
Yolu diyor hocam zaten. Siz bi yükleme dosyasını başlatın. Konum seç kısmında göz at diyip Yerel Disk C'yi, ordan da Program Files'ı seçin. Yolun ekran görüntüsünü atar mısınız şöyle bir şey olacak:
YOL.png

Hesap ismi GAMES . Bu sorun eskiden yoktu fakat denetim masasından epic games i sildiğimden beri böyle.
Çalıştır'ı açın ve "%temp%" yazın. Oradaki bütün klasörleri silin ardından tekrar yüklemeyi deneyin. Yine olmaz ise Disk Yönetimi'nden C sürücüsünün harfini rastgele bir harf yapıp tekrar C yapın.

Çalıştır'ı açın ve "%temp%" yazın. Oradaki bütün klasörleri silin ardından tekrar yüklemeyi deneyin. Yine olmaz ise Disk Yönetimi'nden C sürücüsünün harfini rastgele bir harf yapıp tekrar C yapın.

%temp% işe yaramadı. C den farklı bir harf yapmak istediğimde ise şöyle bir hata alıyorum.

1643027021270.png

Parametre hatalı

Parametre hatalı
Denetim masasını aç, şu yolu izle; Sistem ve Güvenlik > Sistem > (sol taraftaki) Gelişmiş performans ayarları > Performans yazısının altındaki ayarlar butonu > açılan pencerede üst taraftaki gelişmiş butonu > Sanal bellek yazısının altındaki değiştir seçeneği > Tüm sürücülerde disk belleği boyutunu otomatik yönet tikini kaldır > (D diskine bir kere tıkla > Disk belleği dosyası yok yazan yuvarlağa tıkla > Ayarla butonuna tıkla > Daha sonra (C diskine bir kere tıkla > Sistem yönetimli boyut kısmındaki yuvarlağı doldur ve tekrar ayarla butonuna tıkla > Tamam diye diye bütün pencereleri kapat > Bilgisayarı yeniden başlat.

Yeni konular

Geri
Yukarı