Epic Games kişiye özel profil geldi

Halen daha saçmalıkları mevcut.
- Mail değiştirme aralığı 3 ay.
- Destek ekibinde sahiplik doğrulama tutarlı sonuç vermiyor.
- Launcher aşırı yavaş.
- Launcer ayarları yetersiz(Steam'de ayrıntısına kadar düzenliyorsun.)
- Mağaza içinde oyun önerileri aşırı kötü.
- Download sunucuları kısmen kırık.
- Marka kimliği olarak hub izlenimi çiziyor. Yani bir dijital oyun satıcısı kimliği çizemiyor.
(Steam, Valve'ye bağlı sadece dijital oyun, oyun içeriği satış platformu ve son kullanıcı için basit. Epic Games hub noktası gibi duruyor.)

Gibi gibi sıralanabilir. Şahsen Steam halen daha benim için vazgeçilmez.
Özellikle pazar muhabbeti başlı başına bir sektör.

Steam'in kendi icinde bir Pazar'ı var. İnsanlar oyunlardan kazandığı eşyaların satislarini yaparak bakiye kazanıyor onlarla da oyun alıyor. Atölye sayesinde oyun modluyor, oyunu zenginleştiriyor. Tartışmalar sayesinde oyunlar hakkında sohbet ediyor, geri bildirimlerde bulunuyor. İncelemeler sayesinde oyun hakkındaki fikrini belirtiyor, kamuoyu oluşturuyor. Keşif kuyruğu, listeler ve ayrıntılı filtre seçenekleriyle daha kolay oyun buluyor. Steam puanları, rozetler, vitrinler v.b. ile profilini özelleştiriyor, herkes kendi zevkine göre profil oluşturuyor. Arkadaşlarıyla yazılı veya sesli sohbet edebiliyor, oyun gruplarına katılabiliyor. Oyun ici kullanışlı arayüz ile hızlı erişim sağlıyor, internet tarayıcısına ve notlara ulasabiliyor. Epic Games'in kendini geliştirmeye çalışması güzel ancak daha yolun en başında. Her şey ücretsiz oyun vererek olmuyor. Ayrıca yakında onlarında USD'ye gecmesi olası.

Bu zaten vardı arkadaşlar. Sanırım siz yeni gördünüz. Ben bu ekranı 1 yıldan fazladır kullanabiliyorum. Ama içerik oalrak hiçbir şeye yaramıyor.

Güzel olmuş ama hâlâ eksikler var en basitinden keşke bu özellikle birlikte profil resmi ekleme gelseydi ama o da zamanla gelir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı