Epic Games kredi kartın reddedildi hatası

aenes43

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'den Papara Card ile The Division 2 almaya çalışıyorum, kredi kartın reddedildi hatası veriyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'den Papara Card ile The Division 2 almaya çalışıyorum, kredi kartın reddedildi hatası veriyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu?
Kartınız isimsiz ise 3D aktifleşmesi 24 saat sürebilir. Eğer döviz üzerinden alıyorsanız hesabınızda daha fazla para miktarda çekeceği için daha fazla para olması gerekebilir. Eğer sıraladıklarım değil ise Epic Games ve Papara ile görüşmeniz size fayda sağlayıp sorununuzu çözebilir.

Kartınız isimsiz ise 3D aktifleşmesi 24 saat sürebilir. Eğer döviz üzerinden alıyorsanız hesabınızda daha fazla para miktarda çekeceği için daha fazla para olması gerekebilir. Eğer sıraladıklarım değil ise Epic Games ve Papara ile görüşmeniz size fayda sağlayıp sorununuzu çözebilir.

Yurtdışındaki birçok sitede kartının gerçek olduğunu doğrulamak için extra bir Euro ya da bir dolar çekip daha sonra geri yatırıyorlar. Bu da bir etken. Alacağınız ücretten 3 5 dolar/euro fazlası kadar yatırın.

Ya da yukarıda arkadaşın dediği gibi kur farkından da olabilir.

Konu bayağı önce açılmış hortlatmak gibi olmasın ama çözümü buldum bu hatayı bende aldım geçen çözüm şu Papara hayalet kart açıp o karttan alın.

Geri
Yukarı