Epic Games kütüphanesinde oyunlar görünmüyor

minnesota

Centipat
Epic Games'den Football Manager 2020'yi D diskine indirmiştim ve Epic Games C diskinde kuruluydu. Ben C diskini sıfırladım ama D diskinde FM2020 oyununun dosyaları duruyordu. C diskine tekrar Epic Games'i indirmeme rağmen kütüphanede FM2020 indirilmemiş olarak gözüküyor belki dosyaları doğrular diye indirmeyi denediğimde ise oyunun orijinal boyutunu indiriyor ne yapmalıyım?

Aynı şeyi GTA V ile yaşamıştım. Şu şekilde düzeltebilirsiniz:

1) Formattan önceden kalan oyunun kurulu olduğu klasörün adını değiştirin. Ne olduğu fark etmez.

2) İndirmeyi başlatın, birkaç MB indikten sonra indirmeyi iptal edin. Launcher' dan çıkmayın veya bilgisayarı yeniden başlatmayın.

3) Launcher'ın yeni oluşturduğu birkaç MB'lık olan klasörün adını değiştirin, sonra da formattan önceden kalan oyunun kurulu olduğu klasöre yeni klasörün değiştirmeden önceki adını verin. (Büyük klasörün küçük klasörle aynı konumda olması gerekiyor tabii ki, Launcher orayı kontrol edecek.)

4) İndirmeyi tekrar başlatın, 1-2 GB indirebilir ama büyük çoğunluğu indirilmiş sayacak.
Eskinin adini değiştirin. Indirmeyi başlatın. Oluşan klasorun içine atın eskiyi.
Hocam 2 dk önce silin, çalışmaz diyordunuz :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı