Çözüm Epic Games kupon kullanmadan para çekimi yaptı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nurullahkzlkya

Decipat
Daha fazla  
Yapanız gereken bu linke tıklayıp şikayetinizi yazmak. Epic Games Technical Support & Customer Service | Epic Games
Not: Cevap gelmesi biraz uzun sürüyor.

Ekran görüntüsü 2024-01-11 134856.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende EA FC 24'ü aldım kupon kullanmadı, desteğe yazdım ama sendeki gibi 5 dakikada cevap gelmedi bana. Canlı destek seçeneğiyle mi sorununu ilettin?

Bende EA FC 24'ü aldım kupon kullanmadı, desteğe yazdım ama sendeki gibi 5 dakikada cevap gelmedi bana. Canlı destek seçeneğiyle mi sorununu ilettin?
Normal şekilde desteğe yazdım ertesi günü cevap yazdılar.
Edit: Canlı destekle iletişime geçebilirsiniz, o an aktif çalışan varsa size anında geri dönüş yapar.

Son düzenleme:
Normal şekilde desteğe yazdım ertesi günü cevap yazdılar.
Edit: Canlı destekle iletişime geçebilirsiniz, o an aktif çalışan varsa size anında geri dönüş yapar.

1.5 gün oldu hala cevap vermediler, talep "Süreç devam ediyor" olarak güncellendi. Oyunu da oynamıyorum 2 saati geçmesin olurda ilgilenmezlerse iade edebileyim diye. Normal mi bu durum?

1705089216602.png

1.5 gün oldu hala cevap vermediler, talep "Süreç devam ediyor" olarak güncellendi. Oyunu da oynamıyorum 2 saati geçmesin olurda ilgilenmezlerse iade edebileyim diye. Normal mi bu durum?

Eki Görüntüle 2082671
Bekleyin, cevap yazarlar. Olmazsa canlı desteğe yazın.

@R3FL3X Sonuç ne oldu hocam, merak ettim.

Son düzenleme:
Bekleyin, cevap yazarlar. Olmazsa canlı desteğe yazın.

@R3FL3X Sonuç ne oldu hocam, merak ettim.

Canlı destekle iletişime geçtim, 10 Ocak saat 19:00'dan önce ulaşmanız gerekirdi dediler tamam dedim. Gittim mail desteğe yazdım iadeniz gerçekleştirildi dediler yaptılar iadeyi anlamadım bu işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı