Epic Games kuponuyla oyun tavsiyeleri

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Selamlar. Epic Games 200 üzeri 130 TL kupon vermiş. Bu kuponla 200 TL'lik paket oluşturup satın alabilirsiniz. Ben de birbirimize sepet oluşturup önerelim diye bu konuyu açtım.

Benim önerim:

1643308450656.png

Sizin de sepet önerilerinizi bekliyorum.

Kena Bridge of Spirits
The Walking Dead Definitive Serisi
Sifu (8 Şubatta çıkıyor. Bütün paketi o zaman alırsanız kupon geçerli olacaktır.)
RimWorld

Aralarından beğenmediğiniz olur da çıkarıp başka oyun eklemek isterseniz buranın altındaki oyunları ekleyebilirsiniz.
Hades
Eastward (İndirime girmemiş ancak Steam'deki indirimi sadece %10 yani 4 TL'lik bir indirim söz konusu. Değişen bir şey yok.)
For Honor
Chivalry 2
Borderlands 3
Oxygen Not Included
Witcher 3
Kingdom Come Deliverance
Detroit Become Human
Beyond Two Souls
AC Odyssey

Olabildiğince fazla çeşit önermeye çalıştım. Bu oyunlardan uygun sepeti oluşturmak sizde. 🙂

Kena Bridge of Spirits
The Walking Dead Definitive Serisi
Sifu (8 Şubatta çıkıyor. Bütün paketi o zaman alırsanız kupon geçerli olacaktır.)
RimWorld

Aralarından beğenmediğiniz olur da çıkarıp başka oyun eklemek isterseniz buranın altındaki oyunları ekleyebilirsiniz.
Hades
Eastward (İndirime girmemiş ancak Steam'deki indirimi sadece %10 yani 4 TL'lik bir indirim söz konusu. Değişen bir şey yok.)
For Honor
Chivalry 2
Borderlands 3
Oxygen Not Included
Witcher 3
Kingdom Come Deliverance
Detroit Become Human
Beyond Two Souls
AC Odyssey

Olabildiğince fazla çeşit önermeye çalıştım. Bu oyunlardan uygun sepeti oluşturmak sizde. 🙂
Detroit ve Beyond Two Souls'u alacaklar listesine ekledim. Diğerlerine de bakıyorum, teşekkürler.

Bunlardan biri olabilir.
Tosla ile 78 TL'ye geliyor.
Eki Görüntüle 1285021
Immortals nasıl bir oyun bilmiyorum. Legion ise kötü diye duymuştum. Kötü mü? 80 TL'ye çok iyi ama sormak istedim. Vallhalla iyidir zaten.

Road 96 ve Beyond Two Souls. İkisi de hikayeli, seçimlerinin sonu etkilediği oyunlar. Beyond two souls kesinlikle oynamalısın oyuncular efsane. Daniel Defoe falan. Hikayesi ve sunuş şekli de çok güzel. Başrol ile çok güzel bağ kuruyorsun. Üstelik görsel olarak da başarılı bence. Özellikle çöl kısmına bayılmıştım.

Road 96 da o kadar tanıdık bir hikaye ki... Kötü durumda olan ülkenin gençleri ülkeden kaçmaya çalışıyor. Amaçları sınıra ulaşmak. Farklı gençleri oynayıp sınıra ulaşmaya çalışıyorsun. Tabi bu arada 6 ana karakterin hikayesini öğreniyorsun. Tam kafa dağıtmalık. Pişman olmazsın.

Geri
Yukarı