Çözüldü Epic Games "Kurma işlemi zamanından önce tamamlandı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 7

xxbelirsizxx

Decapat
Daha fazla  
Yukarıda da yazdığım gibi problemim bu. Setupta yaparken sona yaklaştığımda bana kurma işlemi zamanından önce tamamlandı hatası veriyor ve YouTube'da ise bununla ilgili video bulamadım.

Çözüm

Evet, sana bunu yazan kişi başka bir konudan kopyala yapıştır yaptığı için öncesinde kurulumu gerekli konuma kopyalaman gerektiğini söylemedi. @Greenville

Sen de sorgulama yapmadan denileni yaptığından ve aldığın hatayı okuma zahmetine bile girmediğinden kurulumu önce ilgili konuma kopyalaman gerektiğinin farkında değilsin.

Şimdi anladın mı?

Yapılması gereken kurulumu yönetici olarak çalıştırmak:
  • Komut İstemi'ni Yönetici olarak çalıştır.
  • EpicGames kurulumunu C sürücüsüne taşı.
  • Şu komutu gir: msiexec /i C:\EpicGames.msi
Yukarıda da yazdığım gibi problemim bu. Setupta yaparken sona yaklaştığımda bana kurma işlemi zamanından önce tamamlandı hatası veriyor ve YouTube'da ise bununla ilgili video bulamadım.
İnternet gidiyor mu ? Setup'u yeniden indirmeyi deneyin.

1. Komut İstemi'ni Yönetici olarak çalıştırın.
  2. Şu komutu girin: msiexec /i C:\EpicGames.msi

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Komut İstemi'ni Yönetici olarak çalıştırın.
  2. Şu komutu girin: msiexec /i C:\EpicGames.msi
Ekran Alıntısı.PNG

Evet, sana bunu yazan kişi başka bir konudan kopyala yapıştır yaptığı için öncesinde kurulumu gerekli konuma kopyalaman gerektiğini söylemedi. @Greenville

Sen de sorgulama yapmadan denileni yaptığından ve aldığın hatayı okuma zahmetine bile girmediğinden kurulumu önce ilgili konuma kopyalaman gerektiğinin farkında değilsin.

Şimdi anladın mı?

Yapılması gereken kurulumu yönetici olarak çalıştırmak:
  • Komut İstemi'ni Yönetici olarak çalıştır.
  • EpicGames kurulumunu C sürücüsüne taşı.
  • Şu komutu gir: msiexec /i C:\EpicGames.msi

Son düzenleme:
Çözüm

Şimdi anladın mı?

Çözdüm. Sizin konunuzu buldum. Çok teşekkür ederim size, iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı