Çözüldü "Epic Games Launcher yükleme sihirbazı bir hata nedeniyle zamanından önce sona erdi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mathematikchi

Attopat
Daha fazla  
Epic Games Launcher başlatılamıyordu. Silip tekrar yüklemek istedim.
"Epic Games Launcher yükleme sihirbazı bir hata nedeniyle zamanından önce sona erdi" hatası veriyor.

epic games hata.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yardımlarınız için tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Forumdaki bu konu ile ilgili tüm sayfaları taradım. Recep Beyin daha önceki konularda yaptığı tavsiyeler dahil hepsini denedim. Klasör İzinlerini verdim. Windowsun ve GT710 Ekran kartının tüm güncellemelerini kurdum. Kaldırma Aracını kullandım. Framework eski sürümleri yükledim. Verilen kodlar ile çalıştırdım yine olmadı.

Ben kurmaya çalışınca kaldırma aracıyla kaldırdıktan sonra bile yükle ve onar seçenekleri vardı. Hala Program kurmayı tamamlayamıyordu.

Çözüm:​

Ama en sonunda ne oldu bilmiyorum. Program Dosyalarından Epic Games'i el ile silip C'ye attığımız setup dosyasını el ile çalıştırdığımda yüklemeyi başardım.

Hangisinin faydası oldu bilmiyorum ama çok teşekkür ediyorum. Muhtemelen tavsiyelerden biri işe yaradı. Konuyu daha sonra inceleyen arkadaşlar için belki faydası dokunur.
Rapor alın:

Kusura bakmayın ben mi beceriksizim yoksa başka bir sorun mu var bilmiyorum ama 46 bin satır ve 16bin KB'lık bir TXT dosyası oluşuyor. Konuyu cevaplamak istediğim zaman hata alıyorum.

Recep abi bu hata herkeste çıkmaya başladı.
Sanmıyorum. Epic oyunu ücretsiz verince çoğu kişi istemciyi kurmaya çalıştığından konu sayısı arttı. Bu arkadaşların çoğu da sistemini çöpe çevirenler.
Kod:
MSI (s) (5C:64) [18:12:29:257]: Invoking remote custom action. DLL: C:\WINDOWS\Installer\MSI598.tmp, Entrypoint: CAQuietExec
CAQuietExec:  Error 0x80070057: Failed to get command line data
CAQuietExec:  Error 0x80070057: Failed to get Command Line
CAQuietExec:  Error 0x80070057: Failed in ExecCommon method
CustomAction QtExecRefreshIconCache returned actual error code 1603 but will be translated to success due to continue marking
Eylem sona erdi 18:12:29: QtExecRefreshIconCache. Dönen değer 1.
MSI (s) (5C:D0) [18:12:29:597]: Doing action: SetStartupCmdlineArgs
Eylem 18:12:29: SetStartupCmdlineArgs.
Eylem başladı 18:12:29: SetStartupCmdlineArgs.
MSI (s) (5C:D0) [18:12:29:599]: Transforming table CustomAction.

Kod:
=== Günlük durdu: 3.01.2022 18:12:46 ===
MSI (c) (FC:B0) [18:12:46:718]: Note: 1: 1708
MSI (c) (FC:B0) [18:12:46:718]: Transforming table Error.

MSI (c) (FC:B0) [18:12:46:719]: Transforming table Error.

MSI (c) (FC:B0) [18:12:46:719]: Ürün: Epic Games Launcher -- Yükleme yapılamadı.

MSI (c) (FC:B0) [18:12:46:719]: Windows Installer ürünü yükledi. Ürün Adı: Epic Games Launcher. Ürün Sürümü: 1.3.0.0. Ürün Dili: 1033. Üretici: Epic Games, Inc.. Yükleme başarı veya hata durumu: 1603.

MSI (c) (FC:B0) [18:12:46:721]: Grabbed execution mutex.
MSI (c) (FC:B0) [18:12:46:721]: Cleaning up uninstalled install packages, if any exist
MSI (c) (FC:B0) [18:12:46:722]: MainEngineThread is returning 1603
=== Verbose logging stopped: 3.01.2022  18:12:46 ===

Bu hataya henüz kesin bir çözüm bulamadık ama şunları dener misiniz?

• Komut İstemi'ni Yönetici olarak çalıştır.
  • EpicGames kurulumunu C sürücüsüne taşı.
  • Şu komutu gir: msiexec /i C:\EpicGames.msi
Ayrıca bir soru: Epic Gaames sistemde yüklü mü? Yani siz kurmaya çalışınca karşınıza Onar ve Kaldır çıkmıyor değil mi?

Eğer çıkıyorsa bu araçla kaldırın:

Son düzenleme:
Yardımlarınız için tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Forumdaki bu konu ile ilgili tüm sayfaları taradım. Recep Beyin daha önceki konularda yaptığı tavsiyeler dahil hepsini denedim. Klasör İzinlerini verdim. Windowsun ve GT710 Ekran kartının tüm güncellemelerini kurdum. Kaldırma Aracını kullandım. Framework eski sürümleri yükledim. Verilen kodlar ile çalıştırdım yine olmadı.

Ben kurmaya çalışınca kaldırma aracıyla kaldırdıktan sonra bile yükle ve onar seçenekleri vardı. Hala Program kurmayı tamamlayamıyordu.

Çözüm:​

Ama en sonunda ne oldu bilmiyorum. Program Dosyalarından Epic Games'i el ile silip C'ye attığımız setup dosyasını el ile çalıştırdığımda yüklemeyi başardım.

Hangisinin faydası oldu bilmiyorum ama çok teşekkür ediyorum. Muhtemelen tavsiyelerden biri işe yaradı. Konuyu daha sonra inceleyen arkadaşlar için belki faydası dokunur.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı