Çözüm Epic Games Launcher "0xc00007b" Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Zoltrak

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda logfileı paylaşın demişsiniz, paylaşıyorum. Linki burada, yardımcı olun lütfen.

Çözüm
Sırayla kurulumları yapmayı deneyin. Çözülmez ise Windows sürümünüzü güncelleyin.

api-ms-win-crt-math-l1-1-0.dll, api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll, api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll:
api-ms-win-core-processenvironment-l1-2-0.dll
  • Oyun/uygulama Windows 7 ile uyumsuz olabilir.
Sırayla kurulumları yapmayı deneyin. Çözülmez ise Windows sürümünüzü güncelleyin.

api-ms-win-crt-math-l1-1-0.dll, api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll, api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll:
api-ms-win-core-processenvironment-l1-2-0.dll
  • Oyun/uygulama Windows 7 ile uyumsuz olabilir.

Çözüm
Bunları yapıyorum ama olmuyor, anlamıyorum. Ben yanlış yapıyorum o zaman, çok karmaşık. Ben tek tek o eksik DLL'leri indirsem daha kötü olur, değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
DLL indirmeniz problemi çözmez DLL kaynaklı problem yaşamıyorsunuz. Eski Windows sürümü kullandığınız için bu hatayı alıyorsunuz ve gerekli güncellemeyi kurmanız gerekiyor.

Kesin çözüm için temiz Windows 10 kurulumu yapmalısınız. Eski işletim sistemleri artık günümüz için uygun değil, bu şekilde problemler yaşatabiliyor.

Daha önceden böyle bir hata almıyordum, demek ki çözümü var. Windows 10 yüklemek istemiyorum ayrıca.

Başlatıcı 0xc000007b hatası veriyor, yardım edin.

Abi bana da epicgames Launcher'de yardım etsen.
Logfile.PML

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

Dosyalarını silin ve DirectX kurun.
Çözülmez ise;
Eski bir Windows sürümü kullandığınız için bu hatayı alıyorsunuz. Buradakileri kurup tekrar deneyin.
Yine çözülmez ise;
Uygun olan güncellemeyi kurun.

İsterseniz bu adamlardan sonra tekrar rapor paylaşabilirsiniz. Windows sürüm kaynaklı olabilir Windows 10'a temiz kurulum ile geçmeniz büyük ihtimal sorunu çözecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı