Epic Games Launcher Açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

hus0can

Femtopat
Epic Games Launcher açılmıyor. Bir arkadaşın başlığında, görmüştüm onunkiyle aynı şekilde sürekli görev çubuğunda açılıp kapanıyor. Onun için vermiş olduğunuz çözüm yöntemlerini denedim ama malesef çözüm olmadı. Process Monitör ile hata raporunu da aldım eğer isterseniz diye.

Hata raporu.

C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

Üstteki dosyayı silip DirectX İndirme Aracını kurun. Sorun düzelmezse tekrar rapor paylaşın.

Ben olsam önce Ayarlar>Uygulamalar'dan kaldırır daha sonra %AppData%, %ProgramData% gibi klasörlerde kalan Epic Store verileri de silip tekrar yüklerdim. %99 ihtimalle çözülür bence. :D
Denedim malesef işe yaramadı
C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

Üstteki dosyayı silip DirectX İndirme Aracını kurun. Sorun düzelmezse tekrar rapor paylaşın.
Denedim fakat olmadı
Logfile.rar buyrun bu da yeni raporum.

Aynı hatayı alıyorsunuz. İlk mesajımda eksik dosya yazmışım. Yeni çözüm şudur:

C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_43.dll C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll

Üstteki iki dosyayı silip DirectX İndirme Aracını kurun.

Aynı hatayı alıyorsunuz. İlk mesajımda eksik dosya yazmışım. Yeni çözüm şudur:

C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_43.dll C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll

Üstteki iki dosyayı silip DirectX İndirme Aracını kurun.
Maalesef bu da çözmedi. Benzer Hataları riot games launcherında'da alıyorum bilgisayarımda bir şeyler eksik ama çözemedim

Bunun çözmesi lazımdı. Her şeyi eksiksiz yaptınız değil mi? Öyleyse yeni rapor gönderin.

Ayrıca CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin. Yapılan işlem bitene kadar da komut penceresini kapatmayın.

Bunun çözmesi lazımdı. Her şeyi eksiksiz yaptınız değil mi? Öyleyse yeni rapor gönderin.

Ayrıca CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin. Yapılan işlem bitene kadar da komut penceresini kapatmayın.
Buyrun bu yeni rapor Logfile.rar
CMD'nin sonucu da bu

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 58
Hala daha aynı hataları alıyorsunuz. Ya bir şeyi eksik yapıyorsunuz ya da program hatalı. Silip tekrar yüklemeyi denediniz mi?

Geri
Yukarı